Wpis z mikrobloga

@Testujezycie: Uszkodzony kabel, albo ładowarka. Najpierw podłącz inną ładowarkę, lub inny kabel i sprawdź jeszcze raz. :) Najlepiej to cały zestaw, kabel + ładowarka. Jak kupowałem Note 9 to miałem ten sam problem. Kable Samsunga sa niestety dosc slabej jakosci i maja chyba bardzo slaba kontrole jakosci. Od reki wymienili mi kabel. :)
Dzięki za duży odezw, tak jak pisałem - po pracy tj. około 15 sprawdzę wszystko tak jak pisaliście.

@Kapitan_BeniZ
Z tym kablem i ladowqrka szedłeś na gwarancje czy po prostu kupiłeś nowy? I czy musi być Samsunga czy może być inny zestaw?
Z tym kablem i ladowqrka szedłeś na gwarancje czy po prostu kupiłeś nowy? I czy musi być Samsunga czy może być inny zestaw?


@Testujezycie: Moze byc inny zestaw, np. od LG. Szedlem z całym zestawem do salonu Samsunga, tam mają też serwis.
@Bouquet ios gowno dziala. Nie da sie latwo podpiac do komputera i przegrac plikow. Wsparcie jest takie ze na starym ipadzie uzywanym glownie do skypa nie zainstalujesz nowszego systemu - i skype nie dziala. Jak tam twoje wejscie sluchawkowe i przejsciowki? Zawsze mnie zastanawia po #!$%@? fanboy apple wypowiada sie o telefonie ktorgo nir mial w reku.
o #!$%@? fanboy apple wypowiada sie o telefonie ktorgo nir mial w reku


@fledgeling: To jest po prostu tłumaczenie samemu sobie, poprzez zakrzywianie rzeczywistości, że wydanie kasy na #!$%@? telefon jakim jest iPhone było zasadne. Nie pamiętam jak to się dokładnie w psychologii nazywało, ale chodzi o tych ludzi, którzy uważają rzecz, którą sami posiadają za najlepszą na świecie i nikt nie potrzebuje lepszej - bo jej po prostu nie ma.
@fledgeling: ostatnio telefon podłączałem do komputera może w 2015 roku, wszystkie pliki sobie przerzucam przez chmurę albo AirDrop. No i ile ten iPad ma lat? 6? Pokaż mi tablet z Androidem w takim wieku, który uciągnie skype’a :) Korzystam ze słuchawek z pudełka albo bezprzewodowych a telefon sobie ładuję bezprzewodowo. Miałem S9 w ręku, mój przyjaciel miał z nim same problemy - ścinki, zepsuty autofocus w aparacie. Sprzedał go w #!$%@?
@Bouquet o ole mi wiadomo na galaxy s2 nadal dziala skype.

Niesamowite. Twoj przyjaciel jest zadowolony. A moj nie jest. Argument jak w przedszkolu. Nie zesraj sie ze swoimi nic nie wnoszacymi historyjkami. Jest dokladnie tak jak pisze ten gosc wyzej - masz jakies problemy psychiczne.

Dla mnie telefon to telefon. Nowy tez moze sie zepsuc. Tak jak i samochod prosto z salonu. Nie wyciagam na tej podatawie wnioskow. Ale fanboj apple
@fledgeling:

podłączanie telefonu do komputera jakimś #!$%@? kabelkiem


halo, ktoś wam z 2014 #!$%@?ł xD

na starym iPadzie nie zainstalujesz nowego systemu


no, tylko ten iPad ma pewnie ponad 5 lat i nadal jest używalny. To, że deweloper zablokował używanie aplikacji na starszej iteracji systemu nie jest winą producenta sprzętu. Jak tam twój galksi tabik? Wsparcie skończyło się po dwóch latach? Dalej stoi na Androidzie KitKat? xD
@wyznacznikmacierzy podłaczam, przeciagam pliki i dziala. Ile to trwa? 20 sekund? 15?

Nie zesraj sie ze swoimi teoriami. Napisalem jak jest z ipadem. Skype na nim nie dziala. Tablet ktory nie ma aktualizacji kosztuje ze 400 pln, a nie 2000. Za 2000 to sobie mozna kupic 5 takich i masz wparcie przez 10 lat (w rzecztwistosci pewnie o wiele wiecej, pomijam juz jakiea kombinacje z wgraniem nowego systemu). No i fizyczny guzik
@Bouquet nikt was tu nie zapraszal. Gosc mail problem z androidem, a wy przyszliscie tu ze swoimi teoriami o wyzszosci apple. W jaki sposob wasze wpisy mu pomagają? W zaden. Pomysl chwile koles - gosc kupil forda i cos nie dziala - nagle przychodzi jakis dzban i pisze ze trzeba bylo kupic passata, bo passat to najlepszy samochod na swiecie!!!1 Dokladnie takimi dzbanami jesteście. Jesli nie gorszymi: wyznawcy telefonu zabawki, ktory traktuje