Wpis z mikrobloga

Hejka,

czy chcielibyście, abym dodał do poradnika pozycję legitnych Mirków, którzy prowadzą rozbiórki, sprzedali z powodzeniem i bez problemów swoje perfumy na tagu?
Myślę, że byłaby to fajna ściąga dla wszystkich nowych osób, którzy mieliby jakieś wątpliwości i obiekcję, czy warto kupować coś na tagu.
Proszę, piszcie nicki w tym wpisie i proszę Was bardzo, bardzo, bardzo mocno o plusowanie tych komentarzy, gdzie faktycznie przeprowadziliście jakąś transakcje z daną osobą, a nie na zasadzie zabawy - bo jak nie pluśniem to uśniem ( ͡º ͜ʖ͡º) (Lubiesernik Freakz wyjątek xd).
Są osoby które od razu przychodzą na myśl i które sprawdziły się już wiele razy, a zależy mi na tym, aby lista byłą rozbudowana i jak najbardziej wiarygodna :)
Dziękuje :)

#perfumy
  • 20
@dradziak: jako cichy obserwator który nie bierze udziału w zabawie perfumowej, ale potrzebuje od czasu do czasu wskazówki co wybrać - taka lista byłaby bardzo pomocna. Stali bywalcy tagu się znają, ale takim laikom jak ja z pewnością się to przyda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sveq91: trzy, teraz czwarta xD ale z drugiej strony dużo osób robi rozbiórki mniejsze czy większe, ale jeżeli ktoś był zadowolony i transakcja przebiegła pomyslnie to nie widzę przeszkody w wpisaniu takich osób. Chodzi bardziej o to, czy można mu zaufać, a nie o to, kto ile godzin spędza jednorazowo przy rozlewaniu xD
@dradziak: pomysl jest jak najbardziej fajny ale jak to weryfikować? Pod względem ilości czy osób, które skorzystały? Ja np. wolę rozebrać wiecej zapachów jednocześnie niz jednego ultra drogiego #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)