Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema mirki lvl24 here.

Mam taki duży problem. Otóż przez swoje zaniedbanie tak do 21-22 roku życia nie wyglądałem najlepiej. No ale w końcu wziąłem się za siebie: siłownia, cichy, fryzjer, wiadomo #wychodzimyzprzegrywu. Jest naprawdę dobrze.

Niestety psychika została średniawa: nie została zaktualizowana. Wcześniej nawet nie śmiałem podchodzić do 7/10, a co dopiero ruchać ósemki czy dziewiątki (w moim odczuciu).

No i tutaj jest problem. Mój mózg po prostu nie ogarnia że jestem z atrakcyjną ósemką-dziewiątką w łóżku. Jestem po prostu zbyt mega napalony/rozpalony. Nieprzyzwyczajony do takiej sytuacji. Już w trakcie mocnej gry wstępnej mnie ciśnie, w związku z czym jak dochodzi do #penisintovagina, to dosłownie minuta (już z przerwami) i strzelam.

To oczywiście bardzo problematyczne i wstydliwe dla mnie i partnerki... Do 20 roku życia nawet nie myślałem o ruchaniu, a tutaj nagle taki problem z tym związany.

Jak sobie z tym poradzić? Ktoś ma jakiś pomysł? Podobno stosuje się leki na #depresja, ale nie uśmiecha mi się brać antydepresantów, kiedy nie mam depresji. Który lekarz się tym zajmuje?

PS Myślenie o babci, gównie, śmierci itp. nie pomaga

#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #seksy #pytanie #medycyna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Siema mirki lvl24 here.

Mam taki...

źródło: comment_Fr14zdQMAbmeaKaOTecq5aSLZZluMtnu.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach