Wpis z mikrobloga

Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Na 19 czerwca zapowiedziano premierę "Ja Inkwizytor, Przeklęte Krainy" będącą pierwszą od pięciu lat częścią Cyklu Inkwizytorskiego z Mordimerem Madderdinem w roli głównej. W książce czeka nas powrót do wątków rozpoczętych w trzecim tomie Płomienia i Krzyża dotyczących samego Mordimera. Osobiście spodziewam się pojawienia się przynajmniej jednej postaci towarzyszącej nam w wyprawie do Herenniusza Furiusa. Tradycyjnie będzie wydanie w miękkiej i twardej oprawie.

#ksiazkiwhoresbane'a - tag, pod którym chwale się nowymi nabytkami oraz wrzucam newsy o książkach
#ksiazki #czytajzwykopem #inkwizytor #mordimer #piekara #jacekpiekara #cyklinkwizytorski
Whoresbane - Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Na 19 czerwca zapowiedziano premierę...

źródło: comment_yvbK3bjj3N3YffyyDjWPqTXbJyuOzKHO.jpg

Pobierz
  • 18
@kvvach: Jeśli prognozy się sprawdzą to pod koniec roku wyjdzie Płomień i Krzyż tom 4 co zakończy wszystkie wątki i zbiegnie się z końcówką Łowców Dusz. Następna ma być Czarna Śmierć. Jeśli Piekara utrzyma tempo to pewnie 2020 :)
@Whoresbane: dokładnie to samo czytałem w 10 lat temu gdy kończyłem cykl. Najnowszy był wtedy bicz boży.
No ale gdybym chciał wrócić to do czego? bo podobno jest dużo nudnych prequeli
@kvvach: Teraz jest inaczej, nadgonił pisanie i na dowód masz 3 nowe książki w przeciągu 8 miesięcy :)
Przeczytaj wszystko jeszcze raz od początku ale czytaj chronologicznie według dat wydania. Sam tak zrobiłem w sierpniu by odświeżyć sobie wszystko przed Płomieniami. Bardzo fajnie się czytało i może tylko jedna książka faktycznie mnie nieco znudziła. Cała reszta ma swoje dobre momenty a wyśmienite Płomienie nagradzają Cię na koniec :)
@RolfTrapeu:
@Whoresbane:
jak jesteś na bieżąco to proszę podpowiedz mi w którym tomie on trafił na procesz do Rzymu, już go mieli sprzątnąć ale jakoś magicznie został przeniesiony a potem uwolniono zarazę. (Czytałem dawno więc mogłem coś pomieszać, chcę kontynuować od momentu w którym skończyłem...)
@zduchacze: Nie jestem na bieżąco, książkę mam ale wpierw muszę dokończyć inną.
1. Proces o którym mowa miał się odbyć ale nie odbył bo go uratowali w czasie przewozu do Rzymu. - Młot na Czarownice
2. Magiczne przeniesienie i zaraza. - Łowcy Dusz