Wpis z mikrobloga

Kobiety przyciąga wartość genetyczna. Chodząc na siłownie i #!$%@?ąc masę, nie pokazujesz tej wartości, ponieważ dosłownie każdy może to zrobić. Jeść białko, liczyć makro, zacząć ćwiczyć jakimś noob-planem 3x w tygodniu którym i tak zrobisz jakieś tam noob-gainsy. Mięśnie nie mają praktycznie żadnej wartości w przyciąganiu kobiet.
Jedyną rzeczą, która może znacząco pomóc to redukowanie tkanki tłuszczowej. Ale to zrobić można bez siłowni, wystarczy nie jeść gówna, pić dużo wody, być na deficycie kalorycznym i mieć jakąś aktywność. Jeżeli kiedykolwiek ostro masowałeś, piłeś jakieś #!$%@? szejki po treningu żeby zwiększyć syntezę białek tylko po to żeby zacząć podobać się kobietom - to jesteś w błędzie, to gówno pomoże. Twoja twarz tylko uleje się wodą, i w efekcie będziesz wyglądał jeszcze gorzej niż wcześniej.
Przysiad 150kg? Jak to poprawi twoją twarz?
Ławka 130kg? Czy to sprawi, że będziesz o 5 cm wyższy?
Deadlift 200kg? Nadal jesteś brzydki.
Jeżeli już chcesz NAPRAWDĘ zacząć chodzić na siłownie, wleć od razu na bombę, tylko nie rób tego sam, najlepiej zasięgnij kogoś kto w tym siedzi.
Jeżeli masz więcej niż 175 wzrostu, to najważniejszą rzeczą jest twarz (linia szczęki, okolice oczu, definicja - low BF, obszar ust) > włosy, stosunek ramion do talii i szyja.
Jeżeli masz mniej niż 170-172 cm, w 90% przypadkach to koniec, chyba, że masz zajebiście rozwiniętą twarz. Sam osobiście znam tylko jednego faceta <170, który jest atrakcyjny, ale to tylko dlatego, że twarz ma 9/10 i rucha regularnie.
Trzeba pamiętać, że konkurencją są faceci 7/10+, i to z nimi laski najczęściej mają ONS. Więc jeżeli genetycznie jesteś 3/10, 4/10 żadna siłownia nie pozwoli przeskoczyć tego pułapu, tym bardziej jeżeli jesteś niski i zrobisz się "szerszy" automatycznie w oczach innych będziesz wydawał się niższy. Zamiast wydawać pieniądze na siłownie, odżywki etc najlepiej uzbierać pieniądze na operacje plastyczne twarzy. Od razu zacząć "mewing" sam robię to od paru miesięcy i w efekcie moja twarz przeszła sporą zmianę. Może kiedyś zrobię wpis z własnymi fotkami, jeżeli będzie zainteresowanie.
BTW. Zaraz wylecicie z tematem, że macie 169 cm wzrostu, cofniętą żuchwę i 8/10 dziewczynę. Ja tutaj nie mówię o stałych związkach, a o przelotnych relacjach z kobietami czyli np wyrywanie na #tinder
#przegryw #ladnypan #seks #mewing #logikarozowychpaskow #rozwojosobistyznormikami #silownia #mikrokoksy
destrodd - Kobiety przyciąga wartość genetyczna. Chodząc na siłownie i #!$%@?ąc masę,...

źródło: comment_5zkwcSwGmg6OGy5I8eApFzTt7xV2xePI.jpg

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
@destrodd:

Zaprzeczasz sam sobie w paru miejscach. Umniejszasz "#!$%@?" masy, bo każdy może to zrobić (choć to też #!$%@? prawda, bo genetyka), dając jako przeciwwagę odchudzanie, które tym bardziej przeprowadzić może każdy chętny. Po drugie zdecyduj się, bo albo przyrosty masy nie mają w ogóle sensu, albo trzeba wchodzić na bombę i doprać mocno (znowu: też "każdy" to może zrobić). Kolejny punkt: piszesz, że liczy się szerokość barków, szyi i talia,
  • Odpowiedz
@destrodd:

Evolutionary scientists propose that exaggerated secondary sexual characteristics are cues of genes that increase offspring viability or reproductive success. In six studies the hypothesis that muscularity is one such cue is tested. As predicted, women rate muscular men as sexier, more physically dominant and volatile, and less committed to their mates than nonmuscular men. Consistent with the inverted-U hypothesis of masculine traits, men with moderate muscularity are rated most attractive.
  • Odpowiedz
Jedyną rzeczą, która może znacząco pomóc to redukowanie tkanki tłuszczowej. Ale to zrobić można bez siłowni, wystarczy nie jeść gówna, pić dużo wody, być na deficycie kalorycznym i mieć jakąś aktywność.


@destrodd: Oczywiście masz rację ale pamiętaj że np. branie "odpowiednich" sterydów potrafi zmienic wygląd twarzy, istnieje coś takiego jak trenbolone face(tren face). Dzięki czemu masz wygląd #!$%@?, a dziewczyny za tym szaleją.
Oczywiście do tego wymagany jest niski BF, a
  • Odpowiedz
@destrodd:

Stek bzdur jakich dawno nie czytałem.

Masz kniapę jak pierniczek, 175cm wzrostu, waskie barki i nie urodziłeś się bogaty? To możesz przybić mi piątkę, bo ja wlasnie to wygrałem na loterii genetycznej i wiesz co? Mam to w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°) kobietom nie miekną nogi na mój widok - trudno, mam to w dupie.

16 letni sebik po paru miesiacach ćwiczeń jest wiekszy ode
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: Właśnie chodziło mi o ten efekt, ale nie wiedziałem jak go fachowo nazwać.
BTW masz może jakąś fotę jak jeszcze nie trenowałeś? Chodzi mi głównie o stosunek ramion do talii.
@elektron_ zajmij się twarzą, a jeżeli tak bardzo przeszkadza Ci twój frame to się nawet nie zastanawiaj jak masz kasę i chęci i wskakuj na bombę, ale imo not worth.
  • Odpowiedz