Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Kupto dla mnie idealny. Pół roku przyczajek, testowania w S/D czy na pewno, walki serca z rozumem.
Ale jak czuję w dalszym ciągu na włosach (pomimo mycia xD) po dwóch/trzech dniach te poziomki, to po prostu się rozpływam.
To było moje marzenie, drogie marzenie ale wiem, że warto.
via Android
  • 0
@ZnubionekFan na początku wyczuwalny wszędzie dookoła, zostawia długi ogon. Potem pojawia się co jakiś czas, ale bardziej subtelnie i nie tak agresywnie jak na początku kiedy zabija ta słodyczą poziomki. (Chociaż nie powiem, cieszy mnie ten początkowy moment kiedy czuję się jak odświeżacz powietrza i mógłby dłużej trwać xD). Koleżanka wczoraj mówiła, że cały czas go czuje, nawet kiedy mi się wydawało że już jest niewyczuwalny koło 18:30, a wychodziłam z domu
@pylocz kupiłem w ciemno po tym wpisie i właśnie zbieram szczękę z podłogi. Niewiele jest damskich perfum, które bardzo lubię, ale ten na pewno jest w pierwszej trójce ()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pylocz: Guerlain La Petite Robe Noir EDP, Narciso Rodriguez for Her, Tom Ford Noir de Noir, Calvin Klein Obsessed - takie mi przychodzą na myśl w pierwszej kolejności :)