Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
no #!$%@? tam male, #pokazforme na koncowke redu. nogi to juz chyba kazdy widzial z 10 razy to leci sama gora. powoli wychodze z redu z planem rozpoczecia intensywnej masowki w czerwcu to jeszcze odrobine zleci.

na zdjeciu okolice 85-86 kg przy 173 cm, redukcja opierala sie glownie na robieniu fikolkow na zajeciach z zumby wiec szybko poszlo. startowalem z okolic 97-95 kg pod koniec grudnia 2018~, sila bardzo nieznacznie spadla w glownych bojach.


#mikrokoksy #silownia
Karoleer - no #!$%@? tam male, #pokazforme na koncowke redu. nogi to juz chyba kazdy ...

źródło: comment_UpHj923BMZcqakp1ozxxH9yo3EbmNQTY.jpg

Pobierz
  • 30
@Karoleer: #!$%@? szybko zleciales z tej wagi. Strasznie zazdroszczę ;c Dietę sam sobie wypisałes? Bo ja próbowałem i taka kaszana wyszła ze nie dało się jej utrzymać xd
@Karoleer: Ale mogłeś od razu napisać jaki towar. W końcu i tak jesteś tutaj anonimowy i raczej nie zamierzasz reklamować białka, a po barkach widać od razu, że coś leciało - wiem bo sam takie barki dopiero zbudowałem na teściu. Naturalnie barki wyglądają troszeczkę inaczej.
@arnoldvon: ogólnie mówisz prawde, to wszyscy wiemy - ale zawsze jest ten dziwny wyjątek - daje słowo wszystkiego, mam podobne i na czysto było..wtedy. Poza tym tu są spięte łopatki więc zdjęcie uwidoczniło okrągłości.

Ogólnie - da się.
@mentalnazielonka: nie jestem pewien co masz na mysli, ale pewnie moglbym ustawic sie i zrobic zdjecie pod lepszym katem, tak zeby wydawala sie wieksza ( ͡° ͜ʖ ͡°) natomiast jesli chodzi o gore klatki, po prostu musze nad nia jeszcze duzo popracowac - jak zreszta nad cala sylwetka, moze poza czworoglowymi.

@Hloow: dieta jak na zdjeciu + platki owsiane i musli, ryz, makarony, troche wolowiny, warzywa,
Karoleer - @mentalnazielonka: nie jestem pewien co masz na mysli, ale pewnie moglbym ...

źródło: comment_itAawg52TQtqglNSnVTdn4qZ8l0QlZjc.jpg

Pobierz
dieta jak na zdjeciu + platki owsiane i musli, ryz, makarony, troche wolowiny, warzywa, sporadycznie owoce. w skali tygodnia 90~% zarcia jest czyste, 10% to rozne cuda typu jakis rogalik z malinami, jakis szejk proteinowy z lidla czy pare cukierkow. po prostu trzymam sie +- kcal, treningi silowe, cardio i tyle.


@Karoleer: Podziwiam. Serio. Ja nie wyobrażam sobie takiego "czystego" jedzenia nawet przez kilka dni. Nie brakuje ci jakichś ciekawych smaków?
nie uważasz że przy takim wzroście robienie jeszcze masy może doprowadzić do tego że będziesz wyglądał dziwnie nie proporcjonalnie wręcz komicznie?


@jarema87: niekoniecznie, generalnie kg mięśni zajmuje dużo mniejszą objętość, niż kg tłuszczu, więc końcowy wygląd będzie zależał od tego jak bardzo podejdzie tłuszczem przy masówce.