Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
no #!$%@? tam male, #pokazforme na koncowke redu. nogi to juz chyba kazdy widzial z 10 razy to leci sama gora. powoli wychodze z redu z planem rozpoczecia intensywnej masowki w czerwcu to jeszcze odrobine zleci.

na zdjeciu okolice 85-86 kg przy 173 cm, redukcja opierala sie glownie na robieniu fikolkow na zajeciach z zumby wiec szybko poszlo. startowalem z okolic 97-95 kg pod koniec grudnia 2018~, sila bardzo nieznacznie spadla w glownych bojach.


#mikrokoksy #silownia
Karoleer - no #!$%@? tam male, #pokazforme na koncowke redu. nogi to juz chyba kazdy ...

źródło: comment_UpHj923BMZcqakp1ozxxH9yo3EbmNQTY.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Karoleer: #!$%@? szybko zleciales z tej wagi. Strasznie zazdroszczę ;c Dietę sam sobie wypisałes? Bo ja próbowałem i taka kaszana wyszła ze nie dało się jej utrzymać xd
  • Odpowiedz
@Karoleer: Ale mogłeś od razu napisać jaki towar. W końcu i tak jesteś tutaj anonimowy i raczej nie zamierzasz reklamować białka, a po barkach widać od razu, że coś leciało - wiem bo sam takie barki dopiero zbudowałem na teściu. Naturalnie barki wyglądają troszeczkę inaczej.
  • Odpowiedz
@arnoldvon: ogólnie mówisz prawde, to wszyscy wiemy - ale zawsze jest ten dziwny wyjątek - daje słowo wszystkiego, mam podobne i na czysto było..wtedy. Poza tym tu są spięte łopatki więc zdjęcie uwidoczniło okrągłości.

Ogólnie - da się.
  • Odpowiedz
@mentalnazielonka: nie jestem pewien co masz na mysli, ale pewnie moglbym ustawic sie i zrobic zdjecie pod lepszym katem, tak zeby wydawala sie wieksza ( ͡° ͜ʖ ͡°) natomiast jesli chodzi o gore klatki, po prostu musze nad nia jeszcze duzo popracowac - jak zreszta nad cala sylwetka, moze poza czworoglowymi.

@Hloow: dieta jak na zdjeciu + platki owsiane i musli, ryz, makarony, troche wolowiny, warzywa, sporadycznie owoce. w skali tygodnia 90~% zarcia jest czyste, 10% to rozne cuda typu jakis rogalik z malinami, jakis szejk proteinowy z lidla czy pare cukierkow. po prostu trzymam sie +- kcal, treningi silowe, cardio i tyle.

@jarema87: nie, nadal bardzo czesto patrzac w lustro wydaje mi sie, ze w ogole nie widac tych kilku lat pracy i musze sie zabrac w koncu za robote ( ͡° ͜ʖ ͡°) zadowoli mnie sylwetka ala Krystian Wolski, choc docelowo chcialbym kiedys zblizyc sie do takich kozakow jak Lee Priest czy Flex Lewis. podkreslam - zblizyc, bo zeby dorownac to nawet nie biore pod uwage ( ) obecnie priorytet to przede wszystkim proporcje, mimo ciaglej pracy
Karoleer - @mentalnazielonka: nie jestem pewien co masz na mysli, ale pewnie moglbym ...

źródło: comment_itAawg52TQtqglNSnVTdn4qZ8l0QlZjc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
dieta jak na zdjeciu + platki owsiane i musli, ryz, makarony, troche wolowiny, warzywa, sporadycznie owoce. w skali tygodnia 90~% zarcia jest czyste, 10% to rozne cuda typu jakis rogalik z malinami, jakis szejk proteinowy z lidla czy pare cukierkow. po prostu trzymam sie +- kcal, treningi silowe, cardio i tyle.


@Karoleer: Podziwiam. Serio. Ja nie wyobrażam sobie takiego "czystego" jedzenia nawet przez kilka dni. Nie brakuje ci jakichś ciekawych
  • Odpowiedz
  • 0
nie uważasz że przy takim wzroście robienie jeszcze masy może doprowadzić do tego że będziesz wyglądał dziwnie nie proporcjonalnie wręcz komicznie?


@jarema87: niekoniecznie, generalnie kg mięśni zajmuje dużo mniejszą objętość, niż kg tłuszczu, więc końcowy wygląd będzie zależał od tego jak bardzo podejdzie tłuszczem przy masówce.
  • Odpowiedz