Wpis z mikrobloga

Miraski tak mysle czy nie wrocic do #tibia po 10latach przerwy. Jako, ze nie chce mi sie grac od nowa to myslalem zeby cos kupic. Kieruje w ms/rp. Ile taki 300lvl moglby kosztowac??
  • 43
  • Odpowiedz
@Insane_Mike: Taki palek to 200lv+ ;P
ED jest spoko i do expa solo i do teamhuntów - zawsze potrzebują siocherów :D
RP - spoko do gry solo ale na małych poziomach w TH jesteś bezużyteczny w większości przypadków

Największym minusem klas magicznych jest ilość hajsu jaka jest potrzebna do gry. Albo będziesz siedział na trolach po kilka godzina na tydzień albo będziesz musiał zaglądać często na allegro. W przypadku palka
  • Odpowiedz
  • 0
@MrFen mega mnie korci powrot do RP bo to byla moja ulubiona profesja, pozniej troche jak go znerfili to przeszedlem w pelni na MS.
Z drugiej strony ED zawsze byl mi czyms obcym jesli chodzi o aspekt typowo rpg.
Skoro gra zmienila sie tak bardzo to może powrot do niej na profesje, ktorej nie gralem.jakos mocno to dobry pomysl
  • Odpowiedz
  • 0
@vetroo wiesz chodzi o to, ze kompletnie nie fascynuje mnie granie od początku ze wzgledu na to, ze jak pomyśle o samym robieniu tych durnych questow by miec dostep do roznych miejscowek, czy chociazby glupi postman to mi sie odechciewa. Dlatego nawet taki 100-150lvl gdzie podstawowe questy i dostepy beda zrobione juz mnie uratuje
  • Odpowiedz
  • 0
@MrFen kurła tyle pinindzy zostawiać w mobkach XD kiedys jak robilem PG swoim ms to zatrudnialem znajomego ktorym latal za mna ek i zbieral dla siebie golda i #!$%@? ktorych ja nie zabieralem ze wzgledu na cap. Bylem w szoku jakie to byly ilości
  • Odpowiedz
@Insane_Mike sam wrocilem rok temu po 15 latach, i mega sie wkrecilem. Polecam Ci nowy server Relanie nonpvp dlatego bo ludzie sa przyjazni. Na pvp chca Cie wydymac a do tego pvp skill juz nie istnieje. Do druida trzeba miec rece. Ms spoko jak masz kase na start, rp to najlatwiejsza opcja, ale do 200 lvl nudna. Gram ek 180lvl i jestem zadowolony. Cos to do ekipy Cie wkrece
  • Odpowiedz
  • 0
@MrFen
@Reevder
Panowie skusilem sie na druida poki co. Wbilem wlasnie 15lvl xd bylem godzinke na waspach thais i zlootowalem 20honeycombow i jestem w szoku jaki profit na takim lvlu mozna zrobic.
Slyszalem o alternatywie swamp trolli.
Ktora opcja lepsza? Albo moze jest jeszcze cos lepszego, bardziej dochodowego?
Waspy w thais na faccu to najlepszy resp czy ten w Ab jest lepszy?
  • Odpowiedz