Wpis z mikrobloga

Jak wracasz po tak długiej przerwie to nie lepiej by ci było zacząć od nowa? Teraz ta gra wygląda zupełnie inaczej niż kiedyś. Nie będziesz siedział tygodnia na rooku i szukał mace za 50gp.
Jest dużo questów, taski, szybki exp, teamhunty itd. Myślę że gra od zera będzie lepsza, bo wchodząc po 10 latach na 300lv nie będziesz widział co, skąd i dlaczego.
@MrFen
@Reevder nie zalezy mi specjalnie na questach, zwlaszcza, ze wiekszosc mega czasochlonna. Chcialbym po prostu postac ktora raz czy dwa razy w tygodniu skocze sobie poexpic w oldschoolowym stylu, albo po prostu pozwiedzam nowe tereny. Wiem, ze bardzo duzo sie zmienilo. Zastanawia mnie czy stare expowisko wciaz sa grywalne, bo np dzis na.YT natknąłem sie na goscia Crowny czy jakos tak, ktory przelotem.bedac na warlockach na Demonie byl w szoku ze
@Insane_Mike: rób nowa postać teraz ma byc double exp,kup kase na Allegro to spokojnie wbijesz z 80-100 lvl na waste w ten weekend,uwierz mi ze "swojską" postacią brdzie ci sie gralo przyjemniej
@Insane_Mike: Myślę tak samo jak kolega wyżej. Stare expowiska praktycznie nie istnieją, wszystko jest puste, liczą się tylko nowe miejsca na exp AOE.
Zanudzisz się szybciej niż obczaisz jak kupić eq na markecie :D
@Reevder
@MrFen właśnie troche mnie.to obawia, ze ciezko bedzie ogarnac.
Powiedzcie mi tylko jak to moŻliwe i ewentualnie ile.zajmuje.wbijanie skilli czy mlvl? Widze czesto ludzie maja np 30lvl ek a skille 90+ albo maga z mlvl 70. Jak to ?
@Reevder #!$%@? xD pacc potrzeba do tego?
Najchetniej bym zrobił sobie druida bo to jedyna postac ktorej nie mainowalem, nie liczac aspektu pvp. Obawiam sie jednak, ze taki ed nie bedzie równie przyjemny w grze solo jak np taki rp i mam dylemat
@Reevder a jaka profesje polecilbys najbardziej na chwile obecna?
Kiedys MS expilo sie najszybciej ze wzgledu na ogromne obrazenia AOE, pozniej jakims palkiem ale to klasycznie pojedyncze stworki.

Z tego co sie teraz zorientowałem palek częściej korzysta z obszarowych strzalek i uzywa czarow, wiec rowniez bardziej pod aoe podchodzi.