Wpis z mikrobloga

#rozdajo #majsterkowanie

ROZDAJO!

Witam Mirki i Mirabelki. Od jakiegoś czasu zająłem się hobbystycznie robieniem przedmiotów z betonu/białego betonu. Głównie drobiazgi typu doniczki, miseczki, stoliki. Starałem się przy tym wykorzystywać rzeczy z odzysku - doniczki ze starych szmat/ubrań, stoliki nocne z ręczników, miseczki ze starych butów, doniczki/wazony z butelek plastikowych. Z nieużywanych opon zrobiłem stoliki (idealne na działkę), a ze starych zasłon niski stół (sprawdza się też jako ławka, wytrzymał obciążenie 75 kg). Zacząłem się zastanawiać, czy ludzie byliby zainteresowani takimi przedmiotami z recyklingu. Dlatego robię #rozdajo niespodziankę jednej ze zrobionych przeze mnie rzeczy.

Wrzucam zdjęcia przedmiotów, przy czym większość ma małe niedoskonałości (uczyłem się metodą prób i błędów). Nie przeszkadzają one jednak w użytkowaniu, a zainteresowanych kupnem za niewielkie pieniądze zapraszam na priv (mieszkam niedaleko #lowicz #sochaczew #skierniewice , więc szczególnie zachęcam osoby z tych okolic). Nie ukrywam, że wymyślanie kolejnych rzeczy sprawiało mi sporo frajdy i jeśli byłoby zainteresowanie nimi, to z chęcią zająłbym się tym zawodowo. Jeśli uda mi się wszystko sprzedać to możecie liczyć na kolejne rozdajo.
Losowanie po 20:00, jak tylko ogarnę mikrorandom. W komentarzach kolejne zdjęcia.
PS - zielonki dupa cicho
Pobierz m.....7 - #rozdajo #majsterkowanie

ROZDAJO!

Witam Mirki i Mirabelki. Od jakiego...
źródło: comment_1dkBrM7Lf3ziPOpmtlz9lfuuRHKlfq3T.jpg
  • 12
@sillygiraffe: Niestety jak to z początkami bywa, nie wszystko idzie po myśli. Przy tym czerwonym stoliku z opony nie byłem pewny, jakie proporcje muszą iść do betonu. Dlatego zostało sporo powietrza i przez to powierzchnia nie jest gładka. Przy tym niebieskim już zmodyfikowałem recepturę oraz dodałem folię zabezpieczającą i wydaję mi się, że widać zmianę na plus.
@jmuhha: Właściwie to może być mydelniczka ( ͡º ͜ʖ͡º). A tak serio, to przymierzyłem mydło i właściwie wchodzą 2 mydła koło siebie, więc jest chyba trochę za duże. Natomiast te zielone ma odbity liść i dosyć dobrze widać nawet drobne żyłki, a i wielkościowo faktycznie pasowałoby na mydelniczkę. W każdym razie dzięki za pomysł.