Wpis z mikrobloga

Mireczki, dajcie kilka plusów ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dzisiaj dowiedziałem się że żona z którą mieszkam już 5 lat się chce wyprowadzić. Od roku nam się nie układało, czeste kłótnie, spanie na kanapie w salonie, nie odzywanie sie do siebie przez pół dnia. Probowaliśmy chyba wszystkiego, ale mówi że sie po prostu wypaliło i chce ona odpocząc od wszystkiego. W dodatku często jeździ gdzieś wieczorami, tłumaczy że do matki, wraca zazwyczaj po 2-3 godzinach. Nie chce jej szperać w rzeczach. Dzieci nie mamy, kredytu też nie. Mieszka ze mną po prostu od 5 lat w moim domu. Najbardziej uderza mnie to ze gdzieś jeździ i zawsze mówi żebym sie nie interesował. #rozowepaski #malzenstwo #niebieskiepaski #przegryw
  • 81
  • Odpowiedz
Ona chciała się wyprowadzić do warszawa bo tłumaczyła że u nas jest nudno, nic się nie dzieje a tam to jest dopiero życie.


@simsyletlansmisja: A dobrze zarabia? Jeśli tak i będzie szastać pieniędzmi bo jakichś klubach, to może i Warszawa jest ciekawa. W przeciwnym razie to w sumie jest tu jeszcze nudniej, niż na wsi.
Warszawa to tak naprawdę bardzo nijakie miasto, jeśli chodzi o jakieś życie miejskie. Po ulicach snują
  • Odpowiedz
Ona chciała się wyprowadzić do warszawa bo tłumaczyła że u nas jest nudno, nic się nie dzieje a tam to jest dopiero życie.


@simsyletlansmisja: o ja #!$%@? xD co do wyjazdów na 2-3 godziny to lepiej łapaj detektywa żeby się tym zainteresował.
  • Odpowiedz
@simsyletlansmisja: Mireczku, mimo wszystko ciesz się, że nie macie dzieci i że chata Twoja. Jak nie układa się od dłuższego czasu to nagle cudem się nie odmieni, a jak różowemu odbiło w dekiel i nagle mało jej atrakcji w życiu to co zrobisz, nic nie zrobisz. ¯\_(ツ)_/¯ Na pewno nic na siłę i na pewno nie tylko Ty musisz mieć chęci ratować ten związek, a wygląda na to, że z drugiej
  • Odpowiedz
@simsyletlansmisja: Ona chce sie od Ciebie uwolnic. Moim zdaniem nie ma co ratowac. Nawet nie macie dzieci wiec troche slabe z was malzenstwo (jezeli to wasza wola). Gdybyscie je mieli to sprawa bylaby inna bo dzieci zajmuja 200% czasu. Jak nie ma z kim ich zostawic to czlowiek nie mysli o imprezach, bo i tak z nich nic nie wyjdzie.

Znajdz se nowa babe.
  • Odpowiedz
Mireczki, dajcie kilka plusów ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@simsyletlansmisja: Ale zawsze kisne z tego zdania przed tymi wszystkimi gównowyznaniami na mirko.

"Mireczki, dajcie kilka plusów. Chce odejść ode mnie żona, ale przynajmniej będę miał kilkaset plusów na portalu z pedofilią i śmiesznymi obrazkami." XDD
  • Odpowiedz
@simsyletlansmisja: Śledzenie możesz ogarnąć sam, przyczep jej do samochodu trackera GPS. W zależności jaki kupisz to albo będziesz miał śledzenie w czasie rzeczywistym (gsm) i możesz po 5min podjechać pod adres i obserwować z daleka. Albo odczytać trasę po czasie (offline). Śledzenia przez kumpla nie polecam. Albo ją zgubi na światłach albo ona się zorientuje bo będzie jechał cały czas na ogonie. Poza tym musiałbyś go wtajemniczać, koleś musiałby być ogarnięty,
  • Odpowiedz