Wpis z mikrobloga

Mam jakiegoś starego Scotta, z ramą. Taki męski:P lecz nie o rower tu chodzi. Miał ktoś z tu zgromadzonych doświadczenie z tego rodzaju fotelikami?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shlepy: foteliki z przodu to niezłe wyzwanie moim zdaniem. Jeździłem z tymi z tyłu i z przodu. Kontrola jazdy jest nieopisanie gorsza, jeśli masz coś założonego z przodu i obciąża to kierownicę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@shlepy: ostatnio z takim właśnie jeździłem u teściów. Szczerze nie polecam. Wszyscy kiedyś dawali radę, ale głównie z powodu braku alternatyw.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shlepy: ten z odnośnika jest taki nietypowy, więc podejrzewam, że niweluje w miarę możliwości kłopot z kierowaniem. Najlepiej udać się do sklepu stacjonarnego i poprosić o możliwość wypróbowania.
  • Odpowiedz
@shlepy: weeride kangaroo - montujesz na belce pomiędzy rura podsiodłowa i mostkiem wiec rower jest stabilny, dziecko chronisz rękami, moze sie oprzeć o „poduszkę”. Jazda spoko, ale wygoda zależy od rozmiaru ramy i dziecka. Ja na przykład mam raczej mniejsza ramę w MTB na kołach 29 i muszę niestety rozszerzać kolana gdy jadę z dzieckiem. Ale frajdę ma zdecydowanie większa niz gdyby miało mi wąchać rowa.
zielonamarchewka - @shlepy: weeride kangaroo - montujesz na belce pomiędzy rura podsi...

źródło: comment_WPqmPrCaEHZlmeKU6k22qCvRQcHta7sJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@RandomowyMirek: opinia wyczerpująca, ale to chyba nie jest model z mojego odnośnika. Ten Thule chyba montowany jest trochę dalej od rodzica, bliżej kierownicy. Wydaj mi się że wtedy jest więcej miejsca na kolana
  • Odpowiedz