Wpis z mikrobloga

Z pomocą niezawodnego @Line-Storm i dzięki wskazówkom od @kodi1911 udało się wprowadzić na Mevo Watchdog estymację tras rowerowych między punktami. Trasy są liczone przez OSRM, wyświetla najszybsze połączenia między punktami. Nie oddają tras rowerów, bo, mimo że można je z systemu wyciągnąć (EDIT: już to załatali), to nie chcę mieć problemów prawnych i nie chcę by MW zostało zdjęte.

Na daną chwilę MevoWatchdog zarejestrował 1000000 indywidualnych statusów rowerów, 10000 zdarzeń, i widział w systemie 1200 rowerów ogólnie. Od momentu wprowadzenia wczoraj wieczorem liczenia tras 3700 tras zostało obliczonych i zapisanych. Stronę odwiedziło 2135 osób (o dwie za mało do perfekcji), na FB podlajkowało/obserwuje w sumie 250 osób.

Naprawdę jestem ciekaw jak będą wyglądały statystyki jak ponownie uruchomią płatności i w długi weekend. Jak na razie święta pokazały to co już było widać w weekendy: Mevo to transport do pracy i na uczelnię, a nie rekreacja.

Raczej w najbliższym czasie nie pojawią się nowe funkcje / grafy, skupię się na dopracowaniu istniejącego interfejsu, filtrów i widoków mobilnych.

#mevowatchdog <- tag do czarnolistowania

#mevo #mev0 #gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto
q.....q - Z pomocą niezawodnego @Line-Storm i dzięki wskazówkom od @kodi1911 udało si...

źródło: comment_XqsLT7a27ZslufHM7ASg1exvaVH0SVcQ.jpg

Pobierz
  • 6
@Line-Storm: Dodam to w kontrolkach nad mapą, bo idea też mi się podoba, ale graf z prostymi liniami IMHO oddaje w czytelniejszy sposób sytuacje na stacji. To jest w tych zadaniach z kategorii "dopracowywanie interfejsu i filtrów"
@Polinik: LS ostatnio dość obiektywny w swych ocenach jest, jakbym się wdał się we współpracę z @piotr1900 to dopiero by było epickie wydarzenie xD