Wpis z mikrobloga

@MangoZjem: to prawda akurat, ja tam je szanuje bo potrafią monetyzować coś co w normalnym świecie zmonetyzować by się nie udało. śmiać to się co najwyżej należy z obserwujących, ale też niekoniecznie - bo czym to się różni od takiego wrzucania produktów w ich ulubione seriale na polsacie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MangoZjem: to jest to samo jak YT zaczął pozwalać na monetyzowanie filmów. Też było "hurt durr jak to zarabiają na graniu w gierki"
  • Odpowiedz
@MangoZjem: Dostawanie kasy jak za dawanie dupy bez konieczności dawania dupy. Dla mnie to genialne. Odbyt mnie piecze, że nie urodziłem się ładną kobietą bo bym świecił pośladami na insta i snapie aż miło
  • Odpowiedz
@MangoZjem: ale to nie dlatego się z nich śmieją tylko dlatego że wszystkie możliwości zarobkowe tych kobiet kończą i zaczynają się gdzieś w okolicy dupy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
ale to nie dlatego się z nich śmieją tylko dlatego że wszystkie możliwości zarobkowe tych kobiet kończą i zaczynają się gdzieś w okolicy dupy ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@agaciksa: sroga ocena, ja bym sie wstrzymala z takim osadem :)
  • Odpowiedz
@MangoZjem: tylko ta instagramerka teraz jest piękną 20letnią laską, a za kilka lat nie będzie już piękna i na jej miejsce przyjdą kolejne młode dziołchy. I będzie płacz co tu w życiu robić
  • Odpowiedz
tylko ta instagramerka teraz jest piękną 20letnią laską, a za kilka lat nie będzie już piękna i na jej miejsce przyjdą kolejne młode dziołchy. I będzie płacz co tu w życiu robić


@buking: to juz inna sprawa, moim zdaniem powinny sobie zabezpieczyc jakos ta przyszlosc - ale to samo dotyczy artystow, youtuberow itd
  • Odpowiedz
@MangoZjem: Kasa jest ale jak sie ma duzo followów i friendy content. Taka linkiewicz ma prawie banke a jedyne co dostaje to szmaty z tanich sklepów. Natomiasy dziołchy fit po 50k obracaja kosmetykami,wynajmowanymi furami itd. To zalezy od tego kim jestes głównie. Kiedys jak miałem profil na ig ppswiecony komputerom napisał do mnie genius czy nie wstawie ich foty jak mi wysla pakiet z klawiatura. Oczywiscie sie zgodziłem a klawe
  • Odpowiedz
@MangoZjem moim zdaniem to kasę można zarobić na wszystkim. A akurat pokazywanie dupy na insta to nie jest nic chwalebnego i nic sobą nie reprezentuje. Nie można tego nazwać nawet zaradnoscią, bo to zwykła sprzedaż swojego ciała lub twarzy.
  • Odpowiedz
chyba że nie wiesz co robi influencer


@maad: Większość żebrze o darmowy nocleg i inne usługi w zamian za wpis ( i jest już ich na tyle dużo że hotele mają ich dość). Tylko najlepsi sami dostają oferty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz