Wpis z mikrobloga

Jak ja kocham oglądać filmy z rodziną.
-Synek puść no tam jakiś film na tym nefluksie.
-KK, Bękarty Wojny może być?
-Dobra tam puszczaj
...
-Kurła a lektora ni ma? Włącz bo nie będę jak debil czytał.
Nooo to jest kino. Czekaj tylko se po piwko skocze.
-Zatrzymać film?
-Niee to tylko 5 minut zejdę na dół do lodówki
<10 min później>
O co chodzi?
Dobra przewiń
...
Janusz, smakowały Ci udka?
Świnta świnta i po świntach
<20 minut później>

No to hyc po maluszku
-Zatrzymać film?
-Po co przecież słychać

-ładny ten Dawinczi
<20 minut później>
-To ja pójdę do pieca zobaczyć

-Ty patrz Hitlur
Aaaa bo to w czasie wojny jest. Ale o co chodzi, czemu oni są w tatrze.
Łooo strzelajo
No fajny film

Następnego dnia
-No mówię Ci Kasia, my wczoraj z Januszem obejrzeliśmy ten film Dawinczjego. Piękny, bardzo ładne głosy, ładne zagrali.
-A o czym to jest
-A strzelają
-A to fajny
#zalesie #rodzice #film #kino
  • 17
  • Odpowiedz
@V3ntu: Kiedys rodzicom próbowałem puścić "Narcos" to po 5 minutach matka drze "Łee coś ty mie tu puścił weź mi lepi przełuncz na kabarety bo leco". I się potem dziwić , że w telewizji nic nie ma
  • Odpowiedz
@Vladimirek_: Też nie mam, może moi rodzice nie lubią dobrego kina ani nie wychodzimy co tydzień do teatru, ale wychowali mnie na dobrego człowieka, opłacili moją edukacje od przedszkola do końca studiów i nie szczędzili na mnie pieniędzy. Nigdy nikt z najbliższej rodziny nie był alkoholikiem, ani nigdy nie było przemocy domowej. Zawsze jak czegoś potrzebowałem(rady czy pieniędzy) to zawsze pomagali. Nie mam pojęcia dlaczego wnioskujesz po tym, że jak
  • Odpowiedz
@V3ntu u mnie tak samo XDDD
- te mame pokażę ci fajny serial
- A O czym?
- *opowiadam o czym jest serial*
- łeee co ty mi chcesz za sztuczne historie pokazać, ja mam swoje "m jak miłość"
  • Odpowiedz
@V3ntu moi też niby tacy są, ale na przykład mój stary wkręcił się w grę o tron i wczoraj rano wstał żeby obejrzeć z nami nowy odcinek gry o tron i uznał że przegadany, i że szkoda że nikogo nie zabili xD moja mama się dosiadła i też żałowała że nie ma smoków :P
  • Odpowiedz
@V3ntu: bo przy takich okazjach jak święta to najlepiej oglądać albo proste komedia z gagami, przy których nie trzeba ogarniać fabuły, albo puścić coś co już wszyscy względnie znają. Taka prawda, że zawsze ktoś się będzie kręcił, wchodził, wychodził i zazwyczaj mało co wychodzi z oglądania.

Bardziej konkretne filmy można obejrzeć w małym gronie i to typowo w momencie kiedy się umówimy, że oglądamy film
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@brudnaszklanka Przepraszam, źle to nazwałem. Też nie nazwałbym tego ambitnym kinem które nosi masę przekazów co nie zmiana faktów, że film przestawia ciekawą historię i warto go znać
  • Odpowiedz
@V3ntu bo ludzie mają w dupie jakiś film, jak masz ochotę, oglądaj kiedy chcesz, w święta ludzie lubią pogadać, napić się razem, coś opowiedzieć. A tu taki troll... i ten płacz, o jakiś #!$%@? film¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz