Wpis z mikrobloga

Bądź mną.
Spotkaj na klubach swojego eks, którego nie widziałaś od 13 lat.
Surprise.jpg
Przywitaj się z mieszanymi uczuciami.
Usłysz, że nic się nie zmieniłaś.
Usłysz, że przeprasza za to jakim był sku*wysynem dla ciebie.
Usłysz, że przeprasza, bo nigdy na takie potraktowanie nie zasłużyłaś.
Gadaj z nim kolejne cztery godziny o życiu i sprawach.
Zamknij na zawsze temat rozstania.
Powspominaj to, co było dobre.
Pośmiej się znów ze wspólnych tekstów i żartów.
Ustalcie między sobą, że jest ok.
Dowiedz się, że wciąż jesteś dla niego bardzo atrakcyjna, ale zgodnie zrezygnujcie z ponownej próby. Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.
Wybacz mu.
Dajcie sobie całusa na pożegnanie, ze słowami "do zobaczenia".
#wygryw jak nic, więc #chwalesie
Polecam każdemu.
  • 247
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@LadyMartini nie zamierzam, mam ciekawsze rzeczy do roboty, a poza tym czemu jeść odgrzewany kotlet? ))¯_(ツ)_/¯
Nie cierpię na brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej, po prostu nie mam na to czasu i ochoty. Serio, nie myślę i nie tęsknię za związkiem.
  • Odpowiedz
  • 0
@LadyMartini znów pytam: czy #wygryw musi obligatoryjnie oznaczać, że ktoś się z kimś puknął?
Zrozum, zamknęłam dość przykry rozdział w moim życiu. Facet mnie zranił, ja myślałam, że to moja wina przez lata, potem mi niby przeszło, ale prawdziwe "oczyszczenie" nastąpiło, gdy dowiedziałam się, że wreszcie dotarło do niego, że wypada się zachować jak facet, a nie p---a i przyznać do błędu. Przeprosił mnie i dał do zrozumienia, że
  • Odpowiedz
@Marysienka84: No fajnie, miłe doświadczenie, ale żeby się tym aż tak podniecać? Ile Ty masz lat? Skoro sie przez tyle lat jeszcze przejmujesz, że to Ty popełniłaś błąd w związku to chyba musiałbyć dla Ciebie ktoś istotny i lawirowała pomiędzy chciałabym a nie będę wracać. Oj, chyba te lody jeszcze będą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@LadyMartini Jezu, a czemu się NIE podniecać? Trzeba być zawsze zgorzkniałym nihilistą, jebiącym wysrywy jakie to ludzie są złe i dlaczego lepiej nie wychodzić z piwnicy? Lepiej n---------ć od rana do nocy, że p0lki to coorwy, a wszyscy niebiescy są tacy sami? Masturbować się do swojego s----------a i oceniać innych przez pryzmat własnych błędów?
  • Odpowiedz
@Marysienka84: Nie, ale ta sytuacja nie jest warta takiego Twojego jaranka, skoro i tak nie postanawiasz kontynuować tej znajomości xD Ja tego totalnie nie rozumiem by marnować jakikolwiek czas na byłych, ale to Twoje życie. Wydaje mi się, że to zupełnie nie będzie koniec tej waszej znajomości po Twoim przeżywaniu.
  • Odpowiedz
  • 1
@LadyMartini jesteś zdrowo jebnięta xD sorry xD

Kwalifikujesz MOJE doświadczenia, jako mało entuzjastyczne, tylko dlatego, że TY byś się z tego nie cieszyła i dlatego, że NIE ROZUMIESZ xD
Seems legit xD
  • Odpowiedz
@Marysienka84: Ale nie tylko ja, inni też komentowali, że skąd takie jaranie się tym i #wygryw, odnosili do tego, że coś z nim jeszcze chcesz i dlatego ta radość.
Chyba Cię to mocno boli, skoro mnie obrażasz. Szukałaś poklasku?
No ja totalnie nie rozumiem, bo nie marnuje czasu nie byłych i nie wchodzę z nimi w żadne znajomości ani rozmowy o życiu. To osoba, która dawno wpisała
  • Odpowiedz
@Marysienka84 wiesz że on Ci to nagadał, żeby Ci się dobrać do majtek? Pewnie nie może znaleźć żadnej różowej i liczył na łatwe dymanko, ale się nie dałaś. Szacun. Pokazałaś naprawdę nad nim górę.
  • Odpowiedz
  • 2
@LadyMartini to, że wasza dojrzałość emocjonalna raczkuje, nie znaczy że nie można czerpać radości z nastawionych stosunków z drugą dorosłą osobą ))¯_(ツ)_/¯

Mirko wygląda tak:
Op: fajnie po 12 godzinach pracy wziąć długą gorącą kąpiel

- walisz se w wannie?
  • Odpowiedz