Wpis z mikrobloga

@sugar3: To świadczy o zajebistej odpowiedzialności kierownika, samemu zakuty w skórze, a laska na plecaku w rajtkach i kurtce ze skaju. Jeszcze piękna opcja, jak taki debil zaczyna myśleć nie tym mózgiem i zamiast jechać spokojnie, niwelować ryzyko, ten idzie na gumę na pełnej manecie ;). Tak, taki widok boli rozsądnego, myślącego człowieka.
ten idzie na gumę na pełnej manecie


@Glenroy: Jak często coś takiego widzisz? Pytam, bo ja na x lat jazdy na motocyklu czegoś takiego nie widziałem. Gratuluję wprawnego oka albo fantazji :)
Jak często coś takiego widzisz? Pytam, bo ja na x lat jazdy na motocyklu czegoś takiego nie widziałem. Gratuluję wprawnego oka albo fantazji :)


@trueno2: Chociażby wczoraj widziałem taką akcję. Gość na ZX-6R, ubrany w skórze, z tyłu laska w casualu. Gość poszedł na koło w mieście, na pełnej #!$%@?, przed skrzyżowaniem.
Nie trzeba mieć wprawnego oka i fantazji, żeby zauważyć bezmózga na drodze, serio ;).
Ja na X lat jazdy
@trueno2: Myślisz, że akcje tego typu to jakaś czarna magia, coś wyjątkowego? Stary, to jest codzienność, przejdź się w ciepły weekend po częściej uczęszczanych przez motocyklistów miejscach to też sobie pooglądasz ;).
Bez względu, czy pasażer jest w pełnym stroju, czy w casualu, #!$%@? takich akcji na moto, to szczyt debilizmu. Ale...co kto lubi ;)
Pobierz Glenroy - @trueno2: Myślisz, że akcje tego typu to jakaś czarna magia, coś wyjątkoweg...
źródło: comment_Zj4bZezqEWU29e6DWYFsrMFBtiTwdve7.jpg
@Dobrohoczy @Glenroy @trueno2 niedawno zagadała różowa, niestety nie najmłodsza, czy by się nie mogła przejechać na plecaku, bo 20 lat jeździła i ma wszystko i to bardzo lubi.
Czemu nie, raz przywieźć można. Dziewczyna wychodzi i z "ma wszystko" zrobił się tylko kask. 20 lat jeździła w samym kasku, bo wszyscy poprzedni niebiescy mówili, że placakom nie jest potrzebny strój, wystarczy sam kask.
W końcu na plecaki fizyka nie działa ))¯_(ツ)_/¯
@pollo9: Nie pisał bym o takich akcjach, gdyby nie to, że mam okazję je regularnie w sezonie "podziwiać", weekendami dosłownie tysiące motocykli cisną przez Puławy do Kazimierza Dolnego, nie powiem, bo większość motocyklistów jeździ akceptowalnie spokojnie, ale rewia #!$%@? jaką odwalają niektórzy na tej trasie, to coś #!$%@? niewyobrażalnego ;)