Wpis z mikrobloga

Najbardziej satysfakcjonujące w grze jest dla mnie śledzenie rozwoju zawodnika, którego ściągałem w wieku 17 lat i jak w trakcie kilku sezonów staje się światową gwiazdą pokroju Messiego czy Ronaldo. Nie chce mi się nawet zliczać, ile spotkań wygrał mi praktycznie w pojedynkę (tutaj przykładowy mecz z Chelsea w fazie pucharowej LM), nawet chociaż czasem jest chimeryczny. Najlepsze sezony jednak dopiero przed nim, więc spodziewam się po nim wielkich rzeczy (właśnie zdobył swoją 150 bramkę dla zespołu w oficjalnych meczach)
#footballmanager #fm18
a.....1 - Najbardziej satysfakcjonujące w grze jest dla mnie śledzenie rozwoju zawodn...

źródło: comment_gF3YfDdreTIUxWxyxENU5qQzuJkO33FP.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aut91: OL to chyba jeden z najbardziej satysfakcjonujących klubów do szkolenia i rozwijania zawodników. Bardzo przyjemnie się gra tym klubem.
  • Odpowiedz
@Nemesh: prawda, bardzo przyjemna rozgrywka. Zwłaszcza w FM18, gdzie już na początku mamy w I składzie i rezerwach grupę bardzo zdolnych młodych zawodników: Geubbelsa (gra u mnie w pierwszym składzie, zrobiłem z niego napastnika schodzącego z lewego skrzydła, super zawodnik), Aouara (obecnie rezerwowy albo poza kadrą meczową, ale tylko dlatego, że mam bogatą kadrę), Ndombele (rany, drugi Makelele, nieoceniony zawodnik w środku pola), Gouriego (jego zdecydowałem się sprzedać bo po
a.....1 - @Nemesh: prawda, bardzo przyjemna rozgrywka. Zwłaszcza w FM18, gdzie już na...

źródło: comment_dMmgkqZYjIal2daRU8DHpm7Jmx34SYE1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@aut91: o tak. Obrońców z takim charakterem nigdy dość. Idealny mentor. I kapitan. Nawet jeśli nie ma wysokiego przywództwa. Fajny wychowanek i dodatkowo bardzo ambitny. Aż mnie kusi, aby zagrać :)
  • Odpowiedz