Wpis z mikrobloga

Parafianin: jestem gejem.
Papież: to nie ma znaczenia. Masz swoją godność. Ludzie cię odrzucający nie mają ludzkiego serca.
Twój ksiądz: jesteś zboczony, powinieneś się leczyć.

¯_(ツ)_/¯

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-04-20/awantura-w-kosciele-w-plocku-ksiadz-mial-powiedziec-do-homoseksualisty-powinienes-sie-leczyc/

Jeszcze mu zabrał telefon i oddał bez karty pamięci i nawet bez SIM. XD

#bekazkatoli #plock #lgbt #homoseksualizm #neuropa
  • 38
@falszywy_prosty_pasek: ale wiesz ze nie ma obowiazku byc czlonkiem KK? ani nawet wyznawac chrzescijanstwa? KK - homoseksualizm to grzech i jest niedobry. normalny homo - to mam #!$%@? na was i na wasza wiare. jebniety czub: reeeeeee jak to? jak to grzech? jeee dlaczego mnie dyskryminujecie? reeeeeee jestem homo i to ma nie byc grzech!!! reeee. jprdl. nie podobaja sie zasady KK? to to po wuj sie tam chlopie wpier***asz?
@falszywy_prosty_pasek: wiesz, mnie tez tam wciskano jak bylem dzieckiem. i wiesz co? nie robil tego ksiadz tylko rodzice. i wiesz - po prostu po jakims czasie przestalem tam chodzic i nie obnosze sie dookola ze swoim bolem dupy. jak bardzo wielu ludzi ktorzy przestali chodzic i nie obnosza sie ze swoim bolem dupy. moze Twoj bol dupy spowodowany jest wiec czyms innym jesli boli notorycznie tak boli Cie dupa?
@falszywy_prosty_pasek: nie wiem po co próbuje wyjaśniać komuś rzeczywistość kto ufa Biedroniowi ale niech stracę. Papież nie ma racji jego zdanie jest mniej ważne niż to co pisze w piśmie świętym. Biblia mówi że gejów trzeba się pozbywać prawidłowo ksiądz powinien się go pozbyć bo tak mówi jego święta książka. Zarówno papież jak i ksiądz nie wypełniają pisma świętego mam nadzieję że pójdą do piekła bo nie dość że stracili całe