Wpis z mikrobloga

Ale po co? Przecież OP ci już kilka postów temu wytłumaczył czemu zestawił amerykańskich muzułmanów i polaków. Czego jeszcze nie rozumiesz w tym porównaniu i wnioskach z tego płynących?


@spalam__sie:

Bo OP sam wziął na cel kraje chrześcijańskie również- czasem dyskusja idzie w takie strony xD

I OP taguje #bekazkatoli więc powinien też wziąć pod uwagę amerykańskich katolików, albo bardziej zagłębić się w temat. Ale sam napisał, że nie obchodzą go
@Wilczek03

Całość Polaków na pewno w 43 % nie popiera małżeństw. Ta ankieta jest zakłamana.

A wiesz to skąd? Bo z somsiadami na grillu jest 0%?

I ile w takim razie wynosi realne poparcie, bo uwzględnieniu głosów tfu tfu lewactwa? 2%? 3? 11?
@liberalnysernik:

raki w metodologii xD Zestawiłem obok siebie poparcie dla małżeństw jednopłciowych w dwóch zbiorowościach, a ty mi zarzucasz, że nie podałem poparcia Polaków dla związków partnerskich, czyli innego tworu prawnego. Na dodatek zarzuciłeś mi manipulowanie danymi, samemu przy tym podając błędne dane.


Zaproponowałem zrobienie analizy całego raportu ONZ byś się już nie czepiał. Nadal mamy się kłócić, że na ogół w krajach muzułmańskich jest gorzej?

I braki w metodologii są-
@liberalnysernik: to może jeszcze jedno zestawienie z muzułmanami...
Ta infografika (link poniżej) obala mit, że przyznanie praw homoseksualistom zmniejszy ilość chorych na AIDS
W krajach w których homoseksualizm jest karany (Bliski Wschód i Afryka Płn.- muzułmanie), zachorowalność na AIDS jest kilkukrotnie mniejsza niż w krajach wysoko rozwiniętych (Ameryka Płn. i Europa Zachodnia) w których homoseksualiści mają wszelkie prawa!
2,4 Ameryka Płn., Europa Zach. i Centralna
0,23 Afryka Płn. i