Wpis z mikrobloga

@liberalnysernik: A co, pytali 38,5 miliona ludzi? Pytali wybraną grupkę. Oczywiste jest, że 41 % to blef. Każdy przeciętny, normalny człowiek, powie ci, że nie. O ile jeszcze faktycznie co do małżeństw (dla kwestii spadkowych i majątkowych) poparcie jako takie może być, tak dla adopcji dzieci to będzie z 5 %.
  • Odpowiedz
@liberalnysernik: Ciekawe gdzie pytali. Przejdź się starówką w Krakowie i o to spytaj, a przejdź się starówką w Gdańsku i spytaj o to samo...Inny przykład, to popytaj wokół kościoła, obchodach patriotycznych, a nawet wydziale Historii na uniwersytecie w Polsce południowej, a popytaj po manifestacji strajków nauczycieli, gdzie większość popierających jest lewicowa.
  • Odpowiedz
@Wilczek03 nie wiem w jakiej części Polski mieszkasz,ale moi znajomi to młodzi z Polski A i zdecydowana większość popiera związki partnerskie i małżeństwa lgbt
  • Odpowiedz
@zavalita: Więc ci tłumaczę, debilu. Gdzie ten sondaż został przeprowadzony, wśród jakiego środowiska. Całość Polaków na pewno w 43 % nie popiera małżeństw. Ta ankieta jest zakłamana.
  • Odpowiedz
@Wilczek03 a co mnie to. Mam takich sąsiadów (małżeństwo), gdzie facet jest transwestytą (nie transseksualny). Transseksualiści/transwestyci już mają prawo do małżeństwa, to nigdy nie było zakazane
  • Odpowiedz