Wpis z mikrobloga

ids okej tu bi łajt hehe


@NapalInTheMorning: tutaj pierwotnie chodziło o sytuację gdzie w stanach jakiś student miał #!$%@? za przywieszenie gdzieś kilku kartek z tym tekstem, to że teraz ludzie szczują na murzynów to inna sprawa (chyba że nie szczują ale sądzisz inaczej, widzę ten wpis w gorących ale go nie klikam to nie wiem)
Polaków jako takich o mizoginię nie oskarża, a już na pewno nie za teksty na wykopie.


@Strzelec_Kurpiowski: No oczywiście, że nie panie Kurpie. Chociaż mam wrażenie, że jak wchodzę na ten portal, to czuję się, jakbym wkroczył w inny stopień świadomości. To, co można zauważyć, to wieczne wojenki między wszystkimi stronami jeśli chodzi o kwestie polityczne/społeczne/ekonomiczne, niezależnie z której strony barykady się znajdujemy (żeby nie było, że ktoś mnie oskarży o
@NapalInTheMorning: to wytłumacz mi lewaku, czemu nie przeszkadza ci jechanie po Polakach przez żydów, mężczyznach przez kobiety i tępych katolach przez lewaków? Przecież każdy Polak to antysemita wyssany z mlekiem matki, a każdy facet to jeśli nawet nie świnia, to gwałciciel i jest tepy, bo jak mu mówisz domyśl się, to się nie domyśla xD zakłamanie level lewak