Wpis z mikrobloga

No Mirunie, autko się pucuje na święconke( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najlepsze, że podjadę od frontu kościoła gdzie zobaczą mnie w nim starzy znajomi, nauczyciele (co zawsze mówili że nic nie osiągnę) dalsze ciocie, a nawet ex zapiecze dupkę co sobie kupiłem (jej obecny jeździ jakimś starym Reno i pracuje jako urzędnik w Gminie xD)

Ona chodzi odzi na święconke zawsze o tej samej porze. Ciekawe czy będzie jej kochaś z nią xD już zaplanowałem że wyjdę wcześniej że święconki i przepuszczę wszystkich na pasach żeby widzieli :-))(

Także Mireczki warto wyjechać. Ja po roku pracy w Niemczech po 12h prawie codziennie sobie mogę pozwolić na takie cudo. polecam ten stan.

I życzę wszystkim wesołych świąt :-)

#mercedes #chwalesie #swieta #pokazauto
Pobierz
źródło: comment_eX2Q1Cy1GYuqmDG7tn1kjxSObzNRZqol.jpg
  • 364
Buehehehe wykopki które gardza pracą po 12h xDD jak tam w pracy po socjologiach? Rozwijacie się? Czy po 10 latach pracy po 8h sami odlozycie chociaż na 30 k wkładu na kawalerkę? Królowie życia haha
Nie rozumiem zupełnie tej twojej motywacji. To nie dla siebie kupiłeś? Tylko dla tych wszystkich ludzi, którzy cię nawer nie lubią? #!$%@? jakie to smutne.
@opostrans: wiadomo że część inwestuje. Trochę kupiłem bitcoina. Jestem po technikum gastronomiczne więc fajnie by zrobić jakiś dom weselny albo coś kiedyś a za 60 tys i tak jeszcze nic nie zrobię. Więc.na spokojnie se odkładam

A jak już założę to merolkiem mogę do ślubów podwozić i już biznes się kręci :-))) hehe
@eshape55: nie piecze, bo mam na nią wywalone. Poszła to poszła, nie mnie to interesuje :) po prostu na śmiech mi się zbiera, że ona teraz jeździ jakimś starym rENO (specjalnie z małej :))) a gdyby była ze mną to by jeździła takim Potworem :-)))
@jmuhha: przyjdzie Ci klocki tarcze i podstawowe naprawy to szybko wrócisz do niemca :D pozdrawiam ii bezawaryjbości życzę : posiadacz w w208,w209,w215 jeszcze troche kupet mi zostało do kupienia;)
nie piecze, bo mam na nią wywalone. Poszła to poszła, nie mnie to interesuje :) po prostu na śmiech mi się zbiera, że ona teraz jeździ jakimś starym rENO (specjalnie z małej :))) a gdyby była ze mną to by jeździła takim Potworem :-)))


@jmuhha: no faktycznie to wyznacznik czegokolwiek, w środku i tak pewnie #!$%@? buraczanym gnojem. :)Jezu skąd się takie wieśniaki biorą :)
i tak na pewno jezdzisz czerwonym ferrari i nie po to zeby szpanowac xD zrob wrapa czarnego to nie bedziesz szpanowac.


@niepanimaju: Italii nie wyobrażam sobie w innym kolorze. Jężdżę w czapce i nie #!$%@? za szybko po mieście.