Wpis z mikrobloga

No Mirunie, autko się pucuje na święconke( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najlepsze, że podjadę od frontu kościoła gdzie zobaczą mnie w nim starzy znajomi, nauczyciele (co zawsze mówili że nic nie osiągnę) dalsze ciocie, a nawet ex zapiecze dupkę co sobie kupiłem (jej obecny jeździ jakimś starym Reno i pracuje jako urzędnik w Gminie xD)

Ona chodzi odzi na święconke zawsze o tej samej porze. Ciekawe czy będzie jej kochaś z nią xD już zaplanowałem że wyjdę wcześniej że święconki i przepuszczę wszystkich na pasach żeby widzieli :-))(

Także Mireczki warto wyjechać. Ja po roku pracy w Niemczech po 12h prawie codziennie sobie mogę pozwolić na takie cudo. polecam ten stan.

I życzę wszystkim wesołych świąt :-)

#mercedes #chwalesie #swieta #pokazauto
jmuhha - No Mirunie, autko się pucuje na święconke( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najlepsze, że podjad...

źródło: comment_eX2Q1Cy1GYuqmDG7tn1kjxSObzNRZqol.jpg

Pobierz
  • 364
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@jmuhha: strać rok życia jebiąc po 12h rezygnując z życia prywatnego i przyjemności żeby dorobić zwykłego samochodu którym niby zaszpanuje się rodzinie xD. Stary takim autem możesz szpanować na Ukrainie albo w Polsce C.
  • Odpowiedz
@jmuhha 90% aut XD Chyba na #!$%@? dolnym. Poza tym mordo, z czym do ludzi xD ponad 6 sekund do setki, a nikt z pod świateł nie wyłącza esp i robi launch moda. Mój ojciec by Cię skoda objechal. Starszy SL mi się bardziej podoba niż CLka
  • Odpowiedz
@jmuhha mordeczko może dlatego że mam <18 lat i nie mogę mieć prawka. W ogóle jesteś #!$%@? jak leczysz autem kompleksy, i Ci życzę żebyś znalazł kogoś to znajdziesz prawidłową drogę życia.
  • Odpowiedz
@jmuhha Moja gówno mazda z 2018 do miasta jest więcej warta niż ten kloc xD ale Ty musisz mieć słabą samoocenę, że myślisz, że ktoś daje #!$%@? o samochód jakim jeździsz i jeszcze myślisz, że Ci zazdrości, samochód zawsze można zmienić a twoje #!$%@? zostanie z tobą do samotnej śmierci ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jeszcze szczycisz się gówno praca u Niemca po 12h na dobę,, hoho jebne zaraz
  • Odpowiedz
@jmuhha: Umysl biedaka jednak bedzie biedny niezaleznie co posiada. Kupiels stare auto premium z zamyslem wskoczenia do wyzszej klasy. Zmartwie Cie - to tak nie dziala i kazdy ma w dupie twojego merola po turku. Nadal jestes robakiem co #!$%@? w pocie czola u Niemca.

W ogole to 6/10 bait bo w sumie nie wiem do konca czy nie prawda i sie rozpisalem xD
  • Odpowiedz
@jmuhha: prawie się oplułem ze śmiechu czytając Twój wpis, że pucujesz się bo kupiłeś starocia premium klasy. Na moje oko to 2006 rok. Wow 13-letnim wozem będziesz się podniecał pod kościołem ( ͡ ͜ʖ ͡) Jezusek chyba #!$%@? z krzyża jak zobaczy....
  • Odpowiedz