Wpis z mikrobloga

No Mirunie, autko się pucuje na święconke( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najlepsze, że podjadę od frontu kościoła gdzie zobaczą mnie w nim starzy znajomi, nauczyciele (co zawsze mówili że nic nie osiągnę) dalsze ciocie, a nawet ex zapiecze dupkę co sobie kupiłem (jej obecny jeździ jakimś starym Reno i pracuje jako urzędnik w Gminie xD)

Ona chodzi odzi na święconke zawsze o tej samej porze. Ciekawe czy będzie jej kochaś z nią xD już zaplanowałem że wyjdę wcześniej że święconki i przepuszczę wszystkich na pasach żeby widzieli :-))(

Także Mireczki warto wyjechać. Ja po roku pracy w Niemczech po 12h prawie codziennie sobie mogę pozwolić na takie cudo. polecam ten stan.

I życzę wszystkim wesołych świąt :-)

#mercedes #chwalesie #swieta #pokazauto
Pobierz
źródło: comment_eX2Q1Cy1GYuqmDG7tn1kjxSObzNRZqol.jpg
  • 364
@jmuhha co Ty pieprzysz w ogóle? Od 3.0 w górę jedna cena za OC. Tylko tesla? Pierwsze lepsze bmw 330 objedzie, nie mówiąc o autach typu bmw 135i czy Mercedes a43. Cała masa innych aut jak chociażby E klasa AMG warta 50 tys z 2006 r. Czym Ty się cieszysz? Podlubany Passat b6 w dizlu Cię objedzie xd multum jest na olx czy otomoto a3 z modami w cenie do 30 tys
widze ze lubisz kilkuletnia klase premium ( ͡° ͜ʖ ͡°) co Ty robisz w zyciu ze masz takie samochody? albo skad bierzesz zdjecia ktorych google nieznajduje( ͡° ͜ʖ ͡°)


@niepanimaju: To nie klasa premium, premium to może jakaś BMW 5-ka czy jakiś Merc, lub Audi czy Lexus, a te ze zdjęcia zazwyczaj kupuje się z pełną udokumentowaną historią (jeśli nie nowe) i z