Wpis z mikrobloga

No Mirunie, autko się pucuje na święconke( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najlepsze, że podjadę od frontu kościoła gdzie zobaczą mnie w nim starzy znajomi, nauczyciele (co zawsze mówili że nic nie osiągnę) dalsze ciocie, a nawet ex zapiecze dupkę co sobie kupiłem (jej obecny jeździ jakimś starym Reno i pracuje jako urzędnik w Gminie xD)

Ona chodzi odzi na święconke zawsze o tej samej porze. Ciekawe czy będzie jej kochaś z nią xD już zaplanowałem że wyjdę wcześniej że święconki i przepuszczę wszystkich na pasach żeby widzieli :-))(

Także Mireczki warto wyjechać. Ja po roku pracy w Niemczech po 12h prawie codziennie sobie mogę pozwolić na takie cudo. polecam ten stan.

I życzę wszystkim wesołych świąt :-)

#mercedes #chwalesie #swieta #pokazauto
jmuhha - No Mirunie, autko się pucuje na święconke( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najlepsze, że podjad...

źródło: comment_eX2Q1Cy1GYuqmDG7tn1kjxSObzNRZqol.jpg

Pobierz
  • 364
@Messix: w216.

Jako zwykły robol w Niemczech to byś takiego wozu nie kupił. Ja trochę porobiłem na magazynie ale doszkolilem się i teraz obsługuje maszyny. A jako że dużo wolnego czasu to brałem więcej godzin.

Teraz jak mam auto to będę brał mniej, bo planuje ocieplić jedną ścianę domku i trochę wyremontować poddasze. Potem bym chciał utwardzić podwórko i może jakaś kostkę albo jakiś kamyszek

Niby każdy może wyjechać ale nie
@Bosayerba: te auta trzymają cenę, z resztą może kilka lat potrzymaj go jeszcze i pójdzie jako kolekcjonerski na zachód.

A tak to po prostu trochę kasy mi zostało jeszcze.
@jmuhha nadal brzmisz jak typowy polaczek

a on nadal starym reno


Ale to jego wybrała pomimo starego reno typie więc kto wygrał?. Do niedawna pewnie sam jeździłeś reno ale na piechote, a to że teraz masz lepsze auto nie oznacza, że powinieneś wyśmiewać innych z tego powodu ale cóż, zapomniałem, że to polsza i poljaki muszą innych wyśmiewać jeśli nawet zarabiają 100 zł więcej od innych