Wpis z mikrobloga

No Mirunie, autko się pucuje na święconke( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najlepsze, że podjadę od frontu kościoła gdzie zobaczą mnie w nim starzy znajomi, nauczyciele (co zawsze mówili że nic nie osiągnę) dalsze ciocie, a nawet ex zapiecze dupkę co sobie kupiłem (jej obecny jeździ jakimś starym Reno i pracuje jako urzędnik w Gminie xD)

Ona chodzi odzi na święconke zawsze o tej samej porze. Ciekawe czy będzie jej kochaś z nią xD już zaplanowałem że wyjdę wcześniej że święconki i przepuszczę wszystkich na pasach żeby widzieli :-))(

Także Mireczki warto wyjechać. Ja po roku pracy w Niemczech po 12h prawie codziennie sobie mogę pozwolić na takie cudo. polecam ten stan.

I życzę wszystkim wesołych świąt :-)

#mercedes #chwalesie #swieta #pokazauto
jmuhha - No Mirunie, autko się pucuje na święconke( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najlepsze, że podjad...

źródło: comment_eX2Q1Cy1GYuqmDG7tn1kjxSObzNRZqol.jpg

Pobierz
  • 364
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@niepanimaju
Nic z tych rzeczy.
Po prostu mam inne priorytety¯\_(ツ)_/¯
Fur już masę przerobiłem w życiu, począwszy od zwykłego malucha, a skończywszy na RS4 i 6 więc takie rzeczy mnie jakoś nie ruszają.
  • Odpowiedz
moze nie bogacz ale jak na polskie drogi to top 10% samochodow


@niepanimaju: poważnie? Przy czym ja nie ironizuję, żeby nie było. Zawsze bardzo lubiłem dwie marki - Forda i Mercedesa. Miałem z obu, dwa tygodnie temu zakupiłem W211 poliftowe z 2009, E420 CDI. Czy też się wpasuję w ten top? Jakoś tak nie zwracałem na to uwagi, wychodząc z założenia, że każdy jeździ najlepszym na co go stać... Pewnie, wolałbym
  • Odpowiedz
@my-big-is-dik: silniczek pod maską to 500 388KM , spali mi to z 14 litrów a jak ciężka noga to i 17 ale stać mnie więc wiesz

Nie chciałem większego silnika bo ubezpieczenie drogie. AC przy starszym roczniku też raczej zbędne, ale OC wysokie mam.

Natomiast spod świateł to chyba tylko z Tesla może przegrać :-)
  • Odpowiedz
@jmuhha: co to jest za model? Bo nie wyglada za bogato. CLK?
W ogole co to za sukces jechac #!$%@? w jakikes gowno robocie zeby potem kupic se starego merca na wsi i sie lansowac przed kosciolem xD preciez to smieszne bo kazdy debil tak moze zrobic
  • Odpowiedz