Wpis z mikrobloga

No Mirunie, autko się pucuje na święconke( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najlepsze, że podjadę od frontu kościoła gdzie zobaczą mnie w nim starzy znajomi, nauczyciele (co zawsze mówili że nic nie osiągnę) dalsze ciocie, a nawet ex zapiecze dupkę co sobie kupiłem (jej obecny jeździ jakimś starym Reno i pracuje jako urzędnik w Gminie xD)

Ona chodzi odzi na święconke zawsze o tej samej porze. Ciekawe czy będzie jej kochaś z nią xD już zaplanowałem że wyjdę wcześniej że święconki i przepuszczę wszystkich na pasach żeby widzieli :-))(

Także Mireczki warto wyjechać. Ja po roku pracy w Niemczech po 12h prawie codziennie sobie mogę pozwolić na takie cudo. polecam ten stan.

I życzę wszystkim wesołych świąt :-)

#mercedes #chwalesie #swieta #pokazauto
Pobierz jmuhha - No Mirunie, autko się pucuje na święconke( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najlepsze, że podjad...
źródło: comment_eX2Q1Cy1GYuqmDG7tn1kjxSObzNRZqol.jpg
  • 364
moze nie bogacz ale jak na polskie drogi to top 10% samochodow


@niepanimaju: poważnie? Przy czym ja nie ironizuję, żeby nie było. Zawsze bardzo lubiłem dwie marki - Forda i Mercedesa. Miałem z obu, dwa tygodnie temu zakupiłem W211 poliftowe z 2009, E420 CDI. Czy też się wpasuję w ten top? Jakoś tak nie zwracałem na to uwagi, wychodząc z założenia, że każdy jeździ najlepszym na co go stać... Pewnie, wolałbym
@Sweet_acc_pr0sa: a jak te mx5 sie sprawuje?

@ameliniowyguzik: no kazdy ma swoje proiorytety, ty masz mądrzejsze. ale zbierac rok i potem jezdzic kilka lat to nie jest zla opcja. duzo gorzej wziac na raty i pozniej stracic np wiecej niz sie zarobilo w caly rok ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@dobrze-zbudowany-grubas: co kto lubi, jak dla mnie to by byl top10% chocby ze wzgledu na silnik