Wpis z mikrobloga

  • 495
@Travva jeśli według ciebie po zamienieniu maksymalnie 5 zdań, pytanie o wzrost o godzinie 1:38 jest normalne to myślę że mamy inną definicje normalności :)
Aaaa i twoje wpisy na wykopie o tym że wyślesz wacka do jakiegoś różowego. Nie mam więcej pytań ...
  • Odpowiedz
  • 23
@Tommy357 no może po prostu nie chce się umawiać z karłem i tracić niepotrzebnie czasu? A co do wacka, zazdrosny? Też byś chciał? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Tommy357 #!$%@? urodzic się niskim czy brzydkim, nasz wewnetrzny potencjal jest ograniczamy i ma niewielkie znaczenie dla innych, tylko dlatego ze urodzilismy się ze zlymi parametrami fizycznymi na co nie mielismy wplywu. Wiem po sobie bo mam 173cm. Zycie to #!$%@?! Jeszcze wysokie normiki smią się smiac z naszego wzrostu!
  • Odpowiedz
  • 6
@Travva jeśli według ciebie po zamienieniu maksymalnie 5 zdań, pytanie o wzrost o godzinie 1:38 jest normalne to myślę że mamy inną definicje normalności :)

Aaaa i twoje wpisy na wykopie o tym że wyślesz wacka do jakiegoś różowego. Nie mam więcej pytań ...

@Tommy357 Skoro rozmowa odbywa się na badoo to pytanie o wzrost nie jest niczym niezwykłym.
  • Odpowiedz