Wpis z mikrobloga

Mirki, pora iść na swoje :) potrzebuje reprezentatywne auto które przez pierwszy okres działania firmy będzie mi służyło do wożenia ludzi na #taxi póki firma nie zacznie na siebie zarabiać. Rozważam dwa modele. Albo C-Klasa W205 w kombi albo bmw 5 f10 w limo. Zdjęcie poglądowe z otomoto. Konkretnego egzemplarza poszukam jak zadecyduje co chce :) #motoryzacja #carboners #samochody #bmw #mercedes
Jakie jest zdanie mirkow? Auto używane premium, nowa octavia nie wchodzi w grę ( ͡ ͜ʖ ͡)
M.....p - Mirki, pora iść na swoje :) potrzebuje reprezentatywne auto które przez pie...

źródło: comment_CCC6ivvyEI3180EwbCCx7U5OyhKHQDPV.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@Max_Sop: Wszystkie samochody wyprodukowane po roku 2001 wyglądają jak zniewieściałe gówno dla nowobogatych. Kup sobie jakąś ekskluzywną limuzynę z lat 80-90 i doprowadź ją do perfekcji, łącznie z polerką i innymi #!$%@?. Polecam e32, a8 d2, lub jakiegoś amerykańca, przykładowo Cadillaca Seville.
  • Odpowiedz
  • 0
@naxed w sensie co będę robił u siebie? Powiedzmy że "consulting". Znalazłem fajną niszę, jest popyt więc pora ruszyć w tym kierunku :) mógłbyś doprecyzować pierwsza część pytania?
@Plecakofil 6 jest konkret ale odpada bo tam same mocarne silniki więc na taxi się nie nada a podtlenku biedy nie uznaje.
  • Odpowiedz
@Max_Sop: wiesz dobrze ze na lux taxi tylko E. Mercedes to synonim luksusowej taksowki, #!$%@? że bmw 5 albo audi a6 moga byc fajniejsze i tansze, tak sie utarlo i tego nie zmienisz. Wydaje mi sie, ze nie pogodzisz swojego prywatnego interesu z taksowka, wybierajac cos innego niz e.
  • Odpowiedz