Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Raz na 2 tygodnie spotykam się z panną ze średniej półki cenowej.
Nigdy nie korzystałem z luksusowych panien, najwięcej na co się szarpnąłem to 800-1000 i byłem zawiedziony.
Cena w moim odczuciu jest sztucznie napompowana i jest wprost proporcjonalna do wysokiego ego panny.
Za 400 ma się już dziewczynę finansowo niedostępną dla hołoty i szwagrów, przyjmującą w komfortowych warunkach.

Do meritum. Poznałem uroczą 21 latkę i od dłuższego czasu regularnie spotykam się z nią.
Bardzo mi odpowiada, dba o higienę.


Jak sobie rozmawiamy, to ma zazwyczaj 2 klientów dziennie, w weekend do 4. Ogólnie wspaniała panna.

Ostatni raz była cicha, małomówna. Siniaki. W trakcie zorientowałem się, że ma ukruszoną dwójkę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
W końcu przyznała się, że trafił się jej klient zwyrol, który nie respektował jej zasad i był brutalny.
Jako regularny i sympatyczny jej klient dostałem ofertę zmiany warunków spotkań.

Ponosiłbym koszt 2,5x wyższy, ale miałbym dowolną w granicach rozsądku ilość spotkań (powiedzmy 2x w tygodniu)+możliwosci spotkań neutralnych półgratis (płaciłbym za teatr czy bilet do klubu jeśli chcialbym rozerwać się poprzez taniec).Oprócz mnie podobną ofertę dostało jeszcze dwóch panów (jak rozumiem, równie dla niej miłych jak ja) i jeśli każdy z nas się by zaakceptował, to znika z rynku, zmienia telefon i adres i byłaby na taką wyłączność.

Zastanawiam się.

#callgirl #warszawa #trudnywybor #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 157
@AnonimoweMirkoWyznania: Przepłacasz. Ja za 150zł w Gdyni (ale to było kilka lat temu) trafiłem na super dziewczynę, na oko pod 25 lat, bardzo ładna, zadbana, czysta, pachnąca. Dla niektórych minusem mogłoby być, że nie miała figury typowej modelki czy tancerki z teledysku ale mnie odpowiadała, na pewno też nie była grubaskom.
@AnonimoweMirkoWyznania: ja #!$%@? czego tu nie rozumiecie, typ bierze Panne w leasing, ma limit kilometrow, przy czym nie dokonuje splaty wykupu, ponosi z tym koszta amortyzacyjne, natomiast, nie partycypuje w 100% w kosztach i wadach ukrytych, tylko sharuje to z innymi wspoluzytkownikami.

wspaniala oferta , do tego latwa bariera wyjscia

Ps. Panna to fajnie obcykala sobie , boostuje ROI z takiej sytuacji, zmniejsza wariancje, rozkladajac leasing na kilku leasingobiorcow, przy czym
@AnonimoweMirkoWyznania: to bait? XD

Skąd wiesz, że będziesz miał na wyłączność?

IMO będzie miała 20 takich abonamentowców, a ty będziesz ładował w te same usta co 60-letni dziad godzinę wcześniej

Poza tym boisz się co rodzina powie na młodszy związek, ale na miasto z "córką" wychodzić już nie? XD
@AnonimoweMirkoWyznania: 2k za rakiete co drugi-trzeci dzień to dobra oferta. Nie ma może koleżanki? Domyślam się że to samo miasto
Tylko ja bardziej Bellucci w niebieskim krysztale pod powiekami niz Roberts.

Po co sie chodzi z dziwka #400 do teatru?
Zapewne dużo lepiej rozumie caly kontekst i przekaz sztuki niz wy wszyscy razem wzięci.
Plus nie chodzi się samemu.
Plus towarzystwo widzi, a rakietę najłatwiej wyrwać na inna rakietę.
@AnonimoweMirkoWyznania: po 1 widac tzw efekt kwasnych winogron - chcesz miec dziewczyne a nie mozesz to wmawiasz sam sobieze p0lki, ze grube, srakie i owakie byle sie usprawiedliwic i dopasowac wszystkp do swoich #!$%@? teorii a po 2 nie obrazaj mojej kobiety bo ja cie nie obrazilem a powinienem chyba bo widac jakie dno reprezentujesz. Jedziesz kogos po wyglądzie choc go nie widziales a. sam mordy nie pokazesz, ba! Nawet wlasnym
czekaj czekaj ty chcesz na zmianę ruchac jedna laske z 2 innymi typami i to jeszcze bez gumek? XDD


@chrystusie: :D
@OP, pozostałym dwóm "kochankom" swojej lubej też będziesz płacił by nie puszczali się z innymi, czy lubisz tak trochę ryzyka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)