Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Raz na 2 tygodnie spotykam się z panną ze średniej półki cenowej.
Nigdy nie korzystałem z luksusowych panien, najwięcej na co się szarpnąłem to 800-1000 i byłem zawiedziony.
Cena w moim odczuciu jest sztucznie napompowana i jest wprost proporcjonalna do wysokiego ego panny.
Za 400 ma się już dziewczynę finansowo niedostępną dla hołoty i szwagrów, przyjmującą w komfortowych warunkach.

Do meritum. Poznałem uroczą 21 latkę i od dłuższego czasu regularnie spotykam się z nią.
Bardzo mi odpowiada, dba o higienę.


Jak sobie rozmawiamy, to ma zazwyczaj 2 klientów dziennie, w weekend do 4. Ogólnie wspaniała panna.

Ostatni raz była cicha, małomówna. Siniaki. W trakcie zorientowałem się, że ma ukruszoną dwójkę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
W końcu przyznała się, że trafił się jej klient zwyrol, który nie respektował jej zasad i był brutalny.
Jako regularny i sympatyczny jej klient dostałem ofertę zmiany warunków spotkań.

Ponosiłbym koszt 2,5x wyższy, ale miałbym dowolną w granicach rozsądku ilość spotkań (powiedzmy 2x w tygodniu)+możliwosci spotkań neutralnych półgratis (płaciłbym za teatr czy bilet do klubu jeśli chcialbym rozerwać się poprzez taniec).Oprócz mnie podobną ofertę dostało jeszcze dwóch panów (jak rozumiem, równie dla niej miłych jak ja) i jeśli każdy z nas się by zaakceptował, to znika z rynku, zmienia telefon i adres i byłaby na taką wyłączność.

Zastanawiam się.

#callgirl #warszawa #trudnywybor #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 157
@AnonimoweMirkoWyznania: no dobrze, ja rozumiem ze komfort większy gdy możesz uprawiać seks bez zabezpieczenia, ale bądź co bądź, Twoja ulubienica będzie uprawiać seks regularnie bez zabezpieczenia również z tymi dwoma innymi panami, bo skoro ty masz zagwarantowane dwa spotkania tygodniowo, to zgaduje ze oni również, skoro się „składacie” na wyłączność tej dziewczyny. Przecież pochwy w środku sobie nie wyparzy wrzątkiem czy domestosem. Według mnie tak czy tak, Ty już swoje wiesz
Jakbym dowiedziała się że mój facet miał taką przygodę to nawet nie mogłabym na niego patrzeć.


@coyoti: myślę, że byś się nie dowiedziała ( ͡° ͜ʖ ͡°).

@kozaqwawa: nie przesadzajmy, takiej epidemii wener w Polsce nie ma aż, poza tym idzie wyleczyć w miarę sprawnie, medycyna już jest na w miarę przyzwoitym poziomie. Wiadomo, że ryzyko jest trochę większe, ale z drugiej strony podobne byłoby, gdyby
jeśli ci takie coś pasuje to ok, ale po prostu mam wrażenie, że łatwo możesz się w nią #!$%@?ć w takim układzie (i to wcale nie po same kule, bo to już akurat robisz), mam na myśli emocjonalnie, to może boleć.


@TestoDepot: O własnie to, wenery wenerami ale wiele tkaich historii w necie czytałem jak to tacy kolesie po rozstaniu jak OP ładowali sie emocjonalnie w uklady sponsorowane by konczyc z
Ja tu tylko napiszę, że choroby zakaźne mają czas wylęgania podczas którego nie dają objawów. Jak zrobisz test np. na początku maja i wyniki będą wskazywały, że dziwka i wasza radosna trójka będzie czysta pod względem chorób (niestety tylko zakaźnych a nie psychicznych) to wystarczy że ty albo 3 innych ludzi pójdzie w bok i masz bardzo długi czas (w przypadku kiły jest to nawet do 90 dni) na zarażenie aż nie
@AnonimoweMirkoWyznania: jak cie na to stac to nie wiem o co pytasz. Jak koledzy napisali masz dziewczyne w pakiecie premium. Zero narzekania i zbednego #!$%@? ruchasz jak chcesz to do kina wyskoczysz jedyny minus to fakt ze nie bedziecie (chyba) ze soba sypiac ale wielu facetom by to odpowiadalo. Mnie poprzedni zwiazek kosztowal jakies 800zl/mc + zszargane nerwy wiec wierz mi ze masz luksus wyboru jakiego wielu nie ma.
@AnonimoweMirkoWyznania:

jeśli to nie bait, to właściwie jaki cel ma to zwierzanie się? Szukasz aprobaty czy co?

A swoją drogą, niezłe stężenie raczyska w komentarzach, ktoś śmie robić coś co mu odpowiada i zaraz jakieś anony koniecznie muszą wyrazić swoje zdanie, jakby kogoś ono szczególnie obchodziło.

Stać człowieka to płaci i ma, tylko po co mu o tym gadać? Jeszcze na portalu, gdzie co drugi anon mocny w gębie ma 0,92
@wiem_wszystko: nie musze ale nie jest problemem policzyc 10k kredytu na mieszkanie /13 miesiecy. W sumie wyszloby wiecej bo jeszcze utrzymanie. Znalazla robote to po miesiacu nia jebla i sie skonczylo a mnie zostala dziura w budzecie ¯_(ツ)_/¯

800zl/mc biorac pod uwage samo mieszkanie. Reszty nie liczylem a wierz mi ze wyszloby drugie tyle.
Serio z kim się wiazesz że musisz to liczyć.


@wiem_wszystko: odpowiadajac na pytanie. Uczaca sie lekomanka z CHaD i borderem. Naprawialem ja rok a przez ostatni miesiac cofnela sie do stanu gorszego niz w dniu poznania (czyt. histerie #!$%@? cpanie i proby samobojcze) ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zainwestowalem i nie klaplo jak mialo. Zdarza sie. Niektorych nie da sie naprostowac.