Wpis z mikrobloga

Gdy przechodzę przez te nowsze bramki w metrze, to strasznie mnie irytuje, że inni ładują się na "moim wejściu". Postanowiłam trochę potrolować gapowiczów lub leni, co im się nie chce wyjąć własnej karty z portfela. Tuż po przejściu przez bramkę zatrzymuje się, żeby schować swój bilet do plecaka, a oni są zmiażdżani szklaną konstrukcję.

#metro #warszawa #bilety
  • 73
  • Odpowiedz
  • 4
@wykopkowanowa od lapania gapowiczow sa kanary, zatrzymywanie się w przejściu to najgorszy rak bo to waskie gardlo i blokujesz wszystkich za soba

@crazykokos ok, szukanie czegos w torebce to jeszcze gorszy rak, kopalbym pradem baby które wykladaja torebke na bramke i dopiero zaczynają szukać karty ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@wykopkowanowa może wkrótce przywykniesz do takich nowoczesności i zrozumiesz, że takie "ładowania się za kimś" zajebiście usprawniają przepustowość i nie robi się zator. Może też niedługo zauważysz, że są takie żółte wejściówki i dowiesz się o nich nieco więcej. Powodzenia!:) możesz też dać tag #logikarozowychpaskow
  • Odpowiedz
  • 1
@wykopkowanowa ale problem. Ja tam szanuje jak ktoś otworzył na 1linii to wejście dla rowerów/wózków i wtedy z 30ludzi sobie przejdzie i się rozładowuje kolejka do cholery
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MaNiEk1: Wchodzenie jeden za drugim w godzinach szczytu znacznie zwiększa przepustowość

Dokładnie, a tu sie OP oburza, ze za nim bezposrednio wchodzisz, ba wrecz napierasz! A ona przeciez musi poszukac czegoś w torebce. #!$%@? gdzie ja zyje?!
  • Odpowiedz