Wpis z mikrobloga

Gdy przechodzę przez te nowsze bramki w metrze, to strasznie mnie irytuje, że inni ładują się na "moim wejściu". Postanowiłam trochę potrolować gapowiczów lub leni, co im się nie chce wyjąć własnej karty z portfela. Tuż po przejściu przez bramkę zatrzymuje się, żeby schować swój bilet do plecaka, a oni są zmiażdżani szklaną konstrukcję.

#metro #warszawa #bilety
  • 73
  • Odpowiedz
@Verdu:
1. Baba stoi przy kasie w sklepie, kasjer kasuje. Nagle, niespodziewanie okazuje się że trzeba będzie zapłacić, więc zaczynamy poszukiwania portfela.
2. Pada deszcz, baba na wyjściu z tramwaju #!$%@? otwarcie parasolki na ludzi którzy stoją na zewnątrz, byle kropelka deszczu na nią nie spadła.
3. Na dworze mżawka, a może nawet nie mżawka, a takie zawieszone mikro kropelki w powietrzu. Idą baby z parasolem ledwo nad głową. Nic nie
  • Odpowiedz
@wykopkowanowa: Dlatego zawsze najpierw nóżką/rączką chwilę przytrzymuję drzwi by mieć pewność że się nie zamkną. Albo wejściówki do metra w każdej kurtce. Trzeba mieć dobre zdrowie żeby przy każdym wejściu do metra wyjmować portfel, kartę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@wykopkowanowa no i w sumie bardzo dobrze robisz. Też bym tak robiła pewnie. Sama nie kupuję biletów, ale właśnie głupio mi tak wbijać się za kimś. Na każdej stacji metra są darmowe wejściówki do metra i zawsze korzystam z tego sposobu i sobie wchodzę normalnie sama.

I tak powinno się robić, a nie pchać się za kimś

@crazykokos:

Czemu głupio za kimś wbijać? Kradne komuś to przejście czy co?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Wygryw_z_wyboru no czuć presję, ze ktoś się pcha. To wkurza. Ja chcę sobie powoli przejść, może w trakcie poszukać czegoś w torebce. A nie spieszyć sie, bo ktoś z tyłu nie przejdzie

@crazykokos:

Wy to różowe zawsze potrzebujecie poszukać czegoś w torebce akurat przy kasie, na jakiś schodach albo na bramce w metrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mnie osobiście bramki maksymalnie irytują, najchętniej bym je całkowicie usunął.
  • Odpowiedz