Wpis z mikrobloga

Uwaga co zrobić z niebieskim, który koszmarnie chrapie? Po przebudzeniu go i zwróceniu mu uwagi zasypia, by po pięciu sekundach znowu chrapnąć ( _)
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@whiteglove możesz spróbować wszyć piłeczki tenisowe do piżamy (na plecach), żeby na nich nie spał, to powinno przeciwdziałać chrapaniu, jeśli wynika ze spania na wznak :)
  • Odpowiedz
wyślij go do lekarza - bezdech jest szkodliwy. Najlepiej niech schudnie, bo to jest główna przyczyna chrapania i bezdechu w 80% przypadków.


@Tapirro: Nie do końca z tym bezdechem (jeśli chodzi tylko o nadwagę), ale ogólnie jest #!$%@? niebezpieczny - codzienne niedotlenienie mózgu - mi z badania polisomnografem wyszło jakby co 50min mi ktoś wkładał głowę do wody na kilkanaście sekund, ciężka praca serca, niewyspanie = #!$%@?, mniej siły w
  • Odpowiedz
@ElCidX: tak jak mówię, mnie pomaga - rozszerza nozdrza, ale bez dyskomfortu i mogę oddychać bez chrapania nawet przy obrzęku nosa. No i co najważniejsze to sposób drug free. Plus jest wielokrotnego użytku.
  • Odpowiedz
@Megasuper: Ja bezdechu nie mam, ale problemy z oddychaniem lewą stroną nosa z uwagi na krzywą przegrodę. Jak włożę ekspandery, to mogę spać i oddychać swobodnie leżąc na obu bokach. Bez nich na lewym boku lewa wlot nosa jest kompletnie zatkany. Także polecam, ale nie wiem jak sytuacja się przy bezdechu.
  • Odpowiedz