Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@Taidonk też pamiętam że gdzieś mówił że płace wynosić będą od 10k do 15k i ani grosza więcej xD wolałbym wtedy pracować spokojnie jako ochroniarz biedronki za 10k niż jako np lekarz czy prawnik gdybym miał dostawać tylko 5k więcej
@animelover_97: a co ma piernik do wiatraka? Załóżmy, że na wiecu politycznym ktoś wejdzie na scenę i zacznie pieprzyć bzdury to organizator nie ma prawa go ze sceny zdjąć bo to cenzura? Albo jak ktoś wejdzie ci do domu i zacznie mówić rzeczy o których nie chcesz słuchać to nie masz prawa go wyprosić bo to też cenzura? "Acta2" w takim wypadku to zabranianie sąsiadowi rozmawiania o czym chce w swoim
@tallman: ma prawo mieć własną opinię, to że według ciebie to bzdury nie ma żadnego znaczenia. poza tym, Acta2 nie wprowadza żadnej cenzury.

Od ściągania ze sceny za "bzdury" się zaczyna, a gdzie się to skończy to już sam powinieneś wiedzieć.
@animelover_97: a czy ja mu zabraniam mieć własną opinie? może sobie napisać swój wpis i prowadzić dyskusję na dowolny temat. Tu jest mój wpis i obowiązują moje zasady, jeśli ci się nie podobają to nie musisz podejmować dyskusji. Nie popieram natomiast usuwania komentarzy i blokowania użytkowników, tylko dlatego że autor wpisu się z nimi nie zgadza, choć uważam że ma do tego prawo. W moim przypadku ja zwyczajnie "odśmiecam" komentarze, które