Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Zeszło około 5h ale nie wiedzialem do końca jak podlaczyc F panel z tymi #!$%@? + / - i trochę nie wiedziałem jak podłączyć piny pod zasilacz XD

W ogóle to lipa ze w Gigabyte b450m ds3h, można podlaczyc jeden wiatrak z obudowy... No chyba że można jakoś inaczej

No ale ogolem chyba działa XD

#pcmasterrace #skladamkomputer
Pobierz Damianowski - Zeszło około 5h ale nie wiedzialem do końca jak podlaczyc F panel z tym...
źródło: comment_wQsnR5hjUPu7IZ3EzXXEs8OvBzcy6I3D.jpg
  • 29
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Damianowski: oj z kablami to się nie podpisałeś, #!$%@? te wszystkie od panela do tyłu. ATXa tak samo, wciągnij i złap z tyłu. 6+2 powinieneś mieć dwa (na upartego jeden wystarczy), że tylko jeden sys_fan to rzeczywiście szkoda, ale coś za coś - tania płyta to i ma swoje ograniczenia ;). Do pojedynczego gniazda na wentylator spokojnie możesz podpiąć dwa. Przy większej ilości proponowałbym jednak zewnętrzny kontroler.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Damianowski:

W pudełku nie ma drugiego żeby wpiąć? Gdzie to kupiłeś, w xkomie? ()

@Christophy: któryś ze sklepów na allegro... Sferis chyba lub ole ole albo oficjalny sklep allegro. Jutro sprawdzę i nich przesyłają mi kabel #!$%@? XD
@Damianowski No są dwa wyjścia albo dostałeś że zwrotu i gościu zapomniał wrzucić go, albo na produkcji zapomnieli o nim, miałeś zalakowane pudełko? W każdym razie pisz do sklepu, niech ci wyślą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Damianowski No są dwa wyjścia albo dostałeś że zwrotu i gościu zapomniał wrzucić go, albo na produkcji zapomnieli o nim, miałeś zalakowane pudełko? W każdym razie pisz do sklepu, niech ci wyślą.

@TomdeX: pudełko normalnie zapakowane. Poczytałem teraz komentarze i niektórzy w innych sklepach też nie mieli jednego kabla więc chyba na produkcji ktoś się jebna