Wpis z mikrobloga

@dr_Klotz: Nie prawda. Tokeny erc20 to rewolucja. Blockchain. Supply chain... śledzenie bagażów na lotniskach blockchainem. Wiesz jaki to problem? Ile ludzie bagaży gubią na lotniskach? Dzięki nowemu ICO na blockchainie to nie będzie problem.

A Steem rozwiąże problem głodu na świecie. Wystarczy dać ludziom z afryki przycisk upvote i sobie będą zarabiali na inflacyjnych steemach. To takie propste. Dodają wszędzie już swój upvote, dlaczego głodującym go nie dadzą?
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: nie słyszałeś że BTC są blokowane? jeżeli można zablokować konkretne BTC tzn nie spełniają one warunków fungibility, żeby ten warunek był spełniony coiny muszą być nie do odróżnienia, a w BTC mixownie nie jest powszechne
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: Ale Ty wiesz że na problemy które opisałeś najlepiej nadaje się technologia hyperledger, która nie musi mieć nawet zaimplementowanej żadnej kryptowaluty, a nie token erc20, który od strony technologicznej aktualnie jest upośledzony z faktu ścisłego związania z ethereum podczas wykonywania transakcji (przelewając erc20, fee transakcyjne może być przesłane tylko z adresu na którym jest ethereum)
  • Odpowiedz
nie słyszałeś że BTC są blokowane? jeżeli można zablokować konkretne BTC tzn nie spełniają one warunków fungibility, żeby ten warunek był spełniony coiny muszą być nie do odróżnienia, a w BTC mixownie nie jest powszechne


@atari_XE: #!$%@?, dlatego jesteś takim nędznym dzbanem. Ciągle wracasz do tych samych tematów które przerabiałem z tobą milion razy. Nikt nie zablokował żadnych BTCV i nie może tego zrobić. Jedynie giełdy ale wtedy wystarczy zmixować BTC i nie da się ich odróżnić.

Już to tłumaczyłem. Część z BTC w obrocie była powiązana z silk roadem. Tak by zniszczono całe BTC.
Ile #!$%@? można nędzny kłamco to
  • Odpowiedz
Ale Ty wiesz że na problemy które opisałeś najlepiej nadaje się technologia hyperledger, która nie musi mieć nawet zaimplementowanej żadnej kryptowaluty, a nie token erc20, który od strony technologicznej aktualnie jest upośledzony z faktu ścisłego związania z ethereum podczas wykonywania transakcji (przelewając erc20, fee transakcyjne może być przesłane tylko z adresu na którym jest ethereum)


@maledorak: O ja #!$%@?ę. #!$%@? człowieku nie mam sił na następnego dzbana który nie rozumie
  • Odpowiedz
@atari_XE: TO CI #!$%@? NAPISAŁEM PRYMITYWIE ŻE MOGĄ BLOKOWAĆ GIEŁDY. NIE POTRAFISZ SKŁADAĆ LITEREK? MASZ TAKIE OGRANICZENIA INTELEKTUALNE?

WYSTARCZY ZMIXOWAĆ TE BTC KAŻDA GIEŁDA JE PRZYJMIE, ALBO WYMIENIĆ JE NA DAXIE

Jesteś żałosnym klonem rumuna. Załgany ból dupiec
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: bitcoin nie ma wbudowanego mechanizmu zapewniającego fungibility, LN to nie bitcoin tylko inny protokół, powiązany z bitcoinem tylko jednym typem transakcji, bitcoin działał i działa bez LN, dla mnie LN to nie jest bitcoin
  • Odpowiedz
@atari_XE: Jak to nie jest Bitcoin? Ty jesteś po prostu dzbanem. W LN używasz normalnych Bitcoinów. To cy ty nędzny trollu tu pieprzysz nie ma znaczenia, wszyscy wiedzą jak żałosny jesteś a twoja wiedza jest mizerna. Będzie mi gadał o tym czym jest LN dzban który twierdził niedawno że LN to sidechain :D
  • Odpowiedz
@atari_XE: Gratuluję. Obok rumuna jesteś drugim u mnie na czarno. Nawet wrzoda tam nie ma. I sobie #!$%@?że to dlatego bo nie chcę żebyś mi komentował swoimi błyskotliwymi argumentami. Żenada, tak bardzo isę ich boję :D
Uwielbiam cię kompromitować na każdym kroku w naszych dyskusjach. Samozaoranie to standard u ciebie, no ale to zrobiłem bo mnie miażdzyłeś swoim intelektem i argumentami ( ͡°( ͡° ͜ʖ(
  • Odpowiedz