Wpis z mikrobloga

@Spiff: no ja #!$%@?, tych nowych moze w sumie 20 minut widzial i sie ich zapytal czy nie czuja potrzeby masturbacji, moi znajomi geje i lesbijki mimo ze nie ogladaja tego gowna i sie na mnie dziwnie patrza to oczywiscie sa zalamani jaka ten brudas robi reklame gejom, tymbardziej ze widac ze tvn go wspiera i pewnie planuje nastepne produkcje dla tego #!$%@? po tvn
@SieLongGha: A co jeśli TVN niby wspiera gejów i środowisko LGBT, walczą o ich prawa, a tak naprawdę są zwykłymi homofobami? I wpuszczając takich ludzi jak #!$%@? podświadomie chcą im szkodzić?

Póki co tak to wygląda. Gej/lesbijka... choć jestem pod tym względem dość konserwatywny, to nie neguję ludzi, którzy mają takie, a nie inne upodobania - i faktycznie Łukasz robi mocną antyreklamę. Liczy się przede wszystkim... kto jaki jest - czy
Pobierz
źródło: comment_vVXYQQ3pmHuKtOh2mshr7eR9V2wDNXtp.jpg
@Spiff: wiesz co mysle ze to raczej wychodzi z braku kompetencji, tvn chcialby byc cool ale zatrudnia samych czeresniakow za glodowe stawki (15 lat temu studiowalem na filmowce i juz wtedy sie smialismy z tego co tvn nowym oferuje) i #!$%@? format