Wpis z mikrobloga

@johnmorra różnica jest taka, że jak podajesz numer brytyjskiego prawka, dostajesz w takiej porównywarce więcej ofert, sporo towarzystw wymaga ichniejszego prawka, ot tyle. A już całkiem tanio, to można skorzystać z usług magików z grup na FB xDDD, 2 dyszki w miesiąc zaoszczędzisz, fakt, ale do pierwszego zdarzenia - zawsze śmieszy
@johnmorra: to wejdz sb i sprawdz u mnie byla roznica np. u admiral'a jakos £120 na roku platnosc bez rat.

@kilogruzu: Ten magik moze sprawic, ze w polowie polisy wypowiedza Ci umowe xD lewe znizki.

Poznalem tez takiego co excess sb ustawil na 3k, bo chcial jak najtaniej i pozniej spowodowal wypadek xDDD
  • 0
@Pangia: nie wiem na co komu papierek o międzynarodowym które jest w języku polskim, a do tego zajmuje dużo miejsca.
@Voltix: pracodawca ode mnie nie wymaga. Nie musisz wymieniać prawa jazdy na brytyjskie do momentu ukończenia 70 roku życia. @dwa_koty_kastrowane: yeap, jeśli chodzi o ubezpieczenie to jest tańsze jeśli masz uk prawko i jest to potwierdzone przez kilku znajomych, ktorzy mieszkają tutaj ponad 10 lat.
@Crecha:Wiem, z wymiana sie mylilem.

Ciezko powiedziec, prawie kazda ma inne algorytmy do liczenia i zalezy tez od innych rzeczy jak np. adres zamieszkania, wyksztalcenie, zawod. gdzie samochod stoi na noc i wiele innych. Jedna daje mniejsza znizke za dobry adres, druga ogromna. Najsmieszniejsze jest to, ze jedna ubezpieczalnie znalazlem co taniej wychodzi trzymac samochod na podjezdzie, niz w garazu. Druga im wiecej zadeklarowalem mil do przejechania rocznie, tym taniej. Najlepiej
@Crecha: Sądziłem, że OP mieszka na stałe w WB i w razie brexitu wolałby nadal móc jeździć legalnie autem, a wtedy z pewnością lepszą opcją byłoby zorganizować sobie międzynarodowe prawo jazdy niż wymieniać na brytyjskie, które nie wiadomo czy i gdzie będzie honorowane.