Wpis z mikrobloga

  • 0
@kilogruzu: gdzieś wyczytałem, ze trzeba być minimum 185 dni i wysłać potrzebne dokumenty, może głupie pytanie ale napisane jest, ze wymieniają, to co z Polskim? Oddają czy nie? Haha
  • Odpowiedz
@Crecha: Musisz odeslac polskie z formularzem, potwierdzenie pocztowe na jakas kwote - (rodzaj czeku) oraz dowod lub paszport.
Pozniej odsylaja ci osobno prawko angielskie i osobno dowod lub paszport
Polskie prawko leci do urzedu w polsce
  • Odpowiedz
@Crecha: Polskie prawko u nich zostaje. Dlatego ja mam tez pytanie czy ktos wie jaka jest procedura jesli ktos chce wrocic do Polski z UK. Jesli juz tu wymienilem polskie prawko na angielskie to czy po powrocie do PL mam je wymieniac w polskim urzedzie na nowe polskie prawko, czy pisac to brytyjskiego urzedu, zeby mi zwrocili stare polskie prawko?
  • Odpowiedz
@Voltix: Mi nie chodzi o to ile trzeba mieszkac w danym kraju tylko, ze ja prawo jazdy oryginalnie zdalem w Polsce i mieszkajac w UK wymienilem je na brytyjskie. Moje stare prawo jazdy zostalo w DVLA i teraz gdydym wrocil do Polski i chcial miec z powrotem polskie prawko to czy mam po prostu wyslac brytyjskie prawko do polskiego urzedu i dostane nowy dokument czy mam wyskac moj brytyjski dokument
  • Odpowiedz
@Pangia: Ubezpieczenie tansze i pracodawca moze wymagac. Miedzynarodowe jestt na kraje z poza UE, w UE wystarczy zwykle. Do tego prawnie powinienes wymienic prawko na brytyjskie jezeli mieszkasz w UK.
  • Odpowiedz