Wpis z mikrobloga

1. Bądź Francją
2. Podbij trochę świata, trochę Afryki, trochę Ameryki itd
3. Stwórz Francuskie imperium kolonialne
4. Nadaj obywatelstwo francuskie wszystkim mieszkańcom swoich kolonii
4,76. Patrz jak polaczkom pęka d--a - bo są biedni i kolonie dla dzieci z zakładu pracy to nie to samo
5. Polaczki krzyczo że rdzennych francuzów jest tyle co kot napłakał xD

Z fartem. #bekazprawakow #bekaznarodowcow #notredame #neuropa #4konserwy
Zarzadca - 1. Bądź Francją
2. Podbij trochę świata, trochę Afryki, trochę Ameryki it...

źródło: comment_pXu9Q40E3MhL92vrfxDBG3Dncf6TGA7l.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 11
@Zarzadca: Polacy serio mają mentalność jakiegoś zbawcy narodów. Polacy dostrzegają "problemy", których Francuzi nie widzą... No ale tak, zachód jest zmanipulowany, Polaczki oświecone.


@co_jest Nawet hasło jednego z marszu niepodległości to było "Polska bastionem Europy ". ( ͡º ͜ʖ͡º). Kurna mać zawsze chcemy być bardziej świeci od papieża i wszystkich ratować. Co za megalomania.
  • Odpowiedz
  • 6
@crest Większego militarnego nadkraju w europie kontynentalnej nie ma. Przypominam, że Francja ma lotniskowiec i b--ń atomową.
  • Odpowiedz
Polacy dostrzegają "problemy", których Francuzi nie widzą... No ale tak, zachód jest zmanipulowany, Polaczki oświecone.


@co_jest: tym p---------o karmi mlodych gniewnych polska katoprawica od czasu wejscia do Unii, bo niewolnicy(wpierw smiecie i kryminaly) odwazyli sie uciec z folwarkow na zachod. Klechom rownie mocno zaparcie tworzy bardziej swiadomy motloch, wiec pozwalaja sobie na totalna krytyke zachodu - jak u mojej mamy na poludniu wsi gdzie proboszcz specjalista na kazaniach opowiada o
  • Odpowiedz
@Zarzadca: k---a w punkt! od dawna chciałem to napisać ale nie umiałem ubrać tego w słowa, piękne panie. To samo tyczy się hindusów i pakoli w UK gdzie kiedyś byłem i jeden polaczek mi mówił, że ich tutaj za dużo niech wracają do siebie XD polaczki serio myślą, że jak są biali i z europy (wschodniej lol xd) to są równi Anglikowi czy Francuzowi a przecież są tylko obiektem żartów
  • Odpowiedz
@Zarzadca polscy Polacy.pl z dziada pradziada tacy rdzenni, a każdy w mniejszym lub większym stopniu spokrewniony z narodem wybranym i bynajmniej nie mówię o narodzie wybranym przez Maryję królowa Polski.
  • Odpowiedz