Wpis z mikrobloga

Ćwiczę ok 2 lata.Większość czasu na gówno, beznadziejnym własnym planie, biceps jak i sama łapa troszeczkę urosła.
Od prawie 3 miesięcy robię FBW sakera dla średniozaawansowanych 4x w tygodniu.Siła idzie w górę, reszta ciała też się fajnie rozwija, a łapy jak były małe tak są małe.
Już #!$%@? mnie bierze.
Źle robię ćwiczenia (technika) czy co innego? Jakieś rady?
#mikrokoksy #silownia #trening
  • 20
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@technojezus: ćwiczę 4 lata, klatę mam dużą , nogi też, plecy szerokie, łapy niestety małe .. wypróbowałem już wszystko. Niestety genetyka to k... W tym sporcie ma ogromne znaczenie.
  • Odpowiedz
@davvidofff: coś tam urósł.
Przez czas fbw też odrobinę urósł, ale nadal to wygląda słabo.

Też nie rozumiem dlaczego większość, nawet przy małej łapie ma ,,wybrzuszenie" tego bicepsa jak np. na tym zdjęciu zdjeciu,.U mnie jak tak zrobię, to jest cały czas linia prosta.Nie wiem co robić, jak pisałem tylko #!$%@? człowiek dostaje jak widzi się osoby, które nie ćwiczą, albo ćwiczą mniej, mają gorsze wyniki siłowe, a mają większą łapę.
technojezus - @davvidofff: coś tam urósł.
Przez czas fbw też odrobinę urósł, ale nad...

źródło: comment_DQro1bbUEKZR2554ZiC1wuzAkdhBWWhT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@pan-bartolomeu-dias: mówią że fbw Sakera dla średniozaawansowanych jest dobry i cały czas bic pracuje przy praktycznie każdym ćwiczeniu w dniu hyper up.W dniu na całe ciało też pracuje.Piszą, że te jedne ćwiczenie stricte na bic w tygodniu w zupełności wystarczy.

Na ostatnim treningu dodałem jedną serię i zmieniłem ćwiczenie.

Najwyżej w maju zmienię plan.
Coś polecasz?
Staż na siłowni 2 lata.Najpierw gówno wplan, od 3 miesięcy fbw dla średnio zaawansowanych robię.
  • Odpowiedz