Wpis z mikrobloga

@nosfebartu:
1. Nigdy nie będzie.
A nawet jak kiedyś zniknie to wcześniej:
2. Z dużym prawdopodobieństwem po paru latach tatuaż się rozmyje i czytnik nie chwyci
  • Odpowiedz
To jest historia jakieś fana river plate czy innej boca juniors który wytatuował sobie kod qr do filmiku na yt z jednego ze zwycięskich meczów. Tyle ze za jakis czas youtube upomniał się o prawa autorskie i filmik zrobił bęc
  • Odpowiedz
najfajniej, jak link już będzie nieaktywny ))¯(ツ)


@nosfebartu:
A tak poza tym można temu przeciwdziałać wykupując własną domenę (ja mam kilka z różnych powodów) i linkować do własnej a tam zrobić przekierowanie.
Wtedy będzie się miało tylko pretensje do siebie jak się straci domenę. A w razie utraty linku można zmienić przekierowanie.
No i jedna z moich domen jest trzyliterowa, więc mogę zrobić 8-literowy QR - mniej pixeli = lepsza czytelność = o wiele
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Można zrobić QR do swojej strony i ustawić przekierowanie, QR będzie miał mniej zawartości i dłużej będzie dało się odczytać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Można zrobić QR do swojej strony i ustawić przekierowanie, QR będzie miał mniej zawartości i dłużej będzie dało się odczytać ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Marshall1337:
Pierwszy!
Dziękuję za podsumowanie mojego komentarza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nosfebartu: @goodidea: dlatego nie tatuuje się qr code'u bezpośrednio do YT tylko do domeny zależnej od siebie i wtedy np. przekierowanie, wtedy możesz zaktualizować lub w ogóle zmienić treść.
  • Odpowiedz