Wpis z mikrobloga

@agataen: sam kończyłem szkoły w dwóch systemach politycznych, obecnie mam dwójkę dzieci która kończy edukację i naprawdę poziom nauczania i kultura na zajęciach była na wysokim poziomie, młodzież w porównaniu z nami z lat 80/90 naprawdę jest grzeczna ułożona, pewnie jednak duży wkład w to miała Pani Dyrektor która z roszczeniowymi i nowobogackimi januszami i ich dziećmi sobie świetnie radziła. Albo ty źle trafiłeś/łaś. Aha i podczas strajku w 1993 żadne
  • Odpowiedz
@sEB-q: Mogłabym długo dyskutować o polskiej oświacie i jej chorobach, ale to jest bez znaczenia bo dopóki rząd (jakikolwiek czy z lewa czy z prawa czy pis czy po) nie przeznaczy potężnej sumy z budżetu państwa na edukację to żadna reforma się nie uda.
  • Odpowiedz
@HaloHet: Też mam dobre wspomnienia z klasy 4-6, nauczycielka surowa i zawsze miałem z nią kosę, bo lekcje na 7:30, a mi słabo idzie wstawanie xD
Ale do tej pory czasem słysząc jakąś klasykę potrafię odgadnąć, kto był kompozytorem. Żałuję tylko, że zgubiłem zeszyt z tamtych lat, był bardzo dobrze zorganizowany i czasem bym sobie przejrzał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Z plastyki też mieliśmy konkretne ćwiczenia, choć
  • Odpowiedz
@HaloHet: XD "ważne daty", przez całe moje życie nie potrzebowałem żadnej daty kiedy komponował którykolwiek z kompozytorów, na serio :D Z muzyki pamiętam jedynie kawałek piosenki "Jan Sebastian Bach urodził się w Ajzenach" I to tyle :D Takiego gówna uczą w szkole, że głowa mała...
  • Odpowiedz
ALE HE HE PO #!$%@? NAM MUZYKA W SZKOLE BĄDŹMY JAK HAMERYKANIE CO #!$%@? NIE ZNAJĄ DZIECICTWA KULTUROWEGO HEHEHE


@HaloHet: A jakie Amerykanie maja dziedzicctwo narodowe? Jedyne jakie mają to Europejskie, do deklaracji niepodległości w 1776 byli technicznie rzecz biorą ulepem z Anglików i innych narodów Europejskich.
Wiec pytam co oni mają znać prócz wydarzeń które są wspólczesne?
  • Odpowiedz
@fredperry: I mówi to człowiek, który korzysta z komputera do wstawiania komentarzy na ten temat. Cała nasza cywilizacja techniczna to #!$%@?. Liczą się tylko bazgroły i rzępolenie. Reszta to jedzenie i sranie. Elo.

@mieszankaBiaukowa: Trudno byłoby dziecku coś takiego zrobić. Zresztą, dzieciom daje się różne zabawki, z reguły takie, które przygotowują do jakichś ról w społeczeństwie. Dziewczynkom daje się lalki, domki i wózki dziecięce, chłopcom daje się karabiny, kolejki i
  • Odpowiedz
JAK KTOŚ CHCE SIĘ MUZYKI UCZYĆ TO NA STADIONY NIECH IDZIE
ZAWSZE I WSZEDZIE POLICJA #!$%@? BEDZIE
POZDRO DLA KUMATYCH
Z FARTEM MORDY
  • Odpowiedz
@aksal89: chyba, ty musiales kupic drewniany w sklepie typa, ktory byl ziomkiem nauczyciela muzyki i pokazac paragon jako dowod zakupu. Wtedy flet gra dobrze i zaliczales, bron boze plastikowym fletem za 15zl
  • Odpowiedz