Wpis z mikrobloga

@DywanTv co? Skuteczność kreatyny jest potwierdzona naukowo. W przypadku niedoboru białka w diecie, białko w proszku również pomaga. Twoim zdaniem kreta i białko nic nie dają?
@biesy: Widzialem, ze sie do tego odwolasz. Jestem zwolennikiem pokrywania zapotrzebowania na bialko z jedzenia, dostarczasz wtedy tez mineralow, witamin, tluszczu. To inaczej niz samo bialko. Lepiej dobic bialko prochem niz jesc 60g, ale jeszcze lepiej zjesc te 180g czy ile tam sie ma normalnie.

Co do krety. Gosc pytal czy duzo traci. Kreta mu moze da kilka%. A jak bedzie mial diete bogata w mieso, to jeszcze mniej. Stad moje
Jak masz duzo hajsu, to spoko kupic. Jak nie masz, to nie warto sie glowic, czy dobzre sobie odmowic miesa czy czegos na rzecz krety.


@DywanTv: biorac pod uwage, ze kreatyna jest tania jak barszcz, to lepiej ją brać niż nie brać
@DywanTv: to kup. mnie kubełek za 30 zł starcza na dwa miesiace, jak nie lepiej. bialko tez dobijam prochem. i wiesz co? nie ma zadnej roznicy czy dostarczam je z miecha czy z proszku. skoro wiec nie bierzesz i nie wiesz jak to dziala, po co piszesz ze nie dziala?