Wpis z mikrobloga

@kafarafka: Chyba nie jestem na bieżąco, bo dopiero z tego lajwa dowiedziałem się, że tajemniczy Paweł przedsiębiorca, który miał spłacić dług mieszkaniowy Magdy, okazał się fejkiem. Nie tylko ośmieszył kerownika przed wszystkimi, a jeszcze wystawił go na lotnisku.
Ludzie, no serio. Ale tak serio. Kto o zdrowych zmysłach, o odrobinie samokrytyki - UWIERZYŁBY, że jest jakiś gość, który nie tylko spłaci dług dwójki nierobów, ale w tym celu specjalnie przyleci
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szy-kier: kiero jest zaślepiony swoją popularnościa, wierzy że jest bożyszczem zupełnie jak Bolek. Taki człowiek nie myśli racjonalnie jest przekonany o swojej zajebistosci i jest to dla niego oczywiste że ludzie będą do niego osobiście lecieć nawet z kasą bo jest on tak zajebisty i charyzmatyczny. Ale niestety ten świat jest tylko w jego głowie.... I ta sytuacja jest tego najlepszym dowodem.
  • Odpowiedz
@szy-kier: Dzięki za pomysł, pewnie zostanie wykorzystany ;)

Nie wiem czy słyszeliście jak Kierownik na lajwie u co jest cięte (niestety, materiał niedostępny) chwalił się, że "przegrał" sprawę karną przeciwko stalkerowi (nie wiem, czy postępowanie zostało umorzone, czy była odmowa wszczęcia - nie pamiętam czy taka informacja padła). Odwołał się od tej decyzji do sądu, z dumą poinformował, że pewnie przegra, ale postępowanie będzie prowadził przez 10 lat.

Co mu
  • Odpowiedz