Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@jedyny_wolny_login: Router, konkretnie Huawei B525s-23a. Prędkości jak na załączonym png obrazie, do tych 60 mb/s z umowy raczej nie dochodzi, jeśli już to raz na rok, ale nie spada też poniżej tych 45 powiedzmy. Wiadomo, że jakimś światłowodem milion mb/s bym nie pogardził, niestety w mojej czterotysięcznej dziurze mam wybór między LTE a radiówkami jakimiś co im transfer spada jak wiatr mocniej zawieje więc ¯\_(ツ)_/¯ Generalnie jestem zadowolony.
genocidegeneral - @jedynywolnylogin: Router, konkretnie Huawei B525s-23a. Prędkości j...

źródło: comment_08tzI3kNLMDYFkYBlZ3FFbM86f9QSwNu.jpg

Pobierz
@jedyny_wolny_login: nie da się na to pytanie odpowiedzieć jednoznacznie - wszystko zależy od Twojej lokalizacji, obciążenia nadajników (tendencja rosnąca), warunków pogodowych... i tego czy będziesz chciał dokupić antenę zewnętrzną. Jeśli chodzi o lejek, to tu trzeba uczciwie przyznać, że w kulki nie lecą i faktycznie jest no limit.
@jedyny_wolny_login: Masz dwie opcje - do 20 Mbps za 49 zł i do 60 Mbps za 65 zł. W salonie masz do wybory dwa routery, oba tak samo dobre B525 za 49 zł i B529 za 149 zł który ma wbudowany akumulator i potrafi jak mnie pamięć nie myli podtrzymać urządzenie 1.5h. Opłata aktywacyjna 0 zł. Zamawiając przez internet masz możliwość testu przez 14 dni.
@jedyny_wolny_login: co do kosztów to weź sobie poblokuj te #!$%@? premium, bo mnie podłączyło pod jakąś obesraną subskrypcję koło dyszki na tydzień, a nie przypominam sobie, żebym sam się w to bawił, bo to przecież się trzeba do routera zalogować i jakieś smsy wysłać z tej karty w nim tak jak do każdej innej usługi premium. Odkąd zgłosiłem problem jest spokój i rachuneczki po 65 zł.

Ja płacę 65 złotych miesięcznie
@jedyny_wolny_login: Jeśli nie musisz z tego korzystać to nie polecam. Sieć T-Mobile nie jest tak zapchana jak innych operatorów - a to jest tylko i wyłącznie kwestią czasu. Równie dobrze po pół roku nie będziesz w stanie z tego korzystać jak trochę sąsiadów to pokupuje.