Wpis z mikrobloga

Mirki kolega ma dziwną sytuację ze swoją różową. Czy wasze różowe tak się zachowują jak mojego kumpla?

Mieszka on ze swoją dziewczyną od roku. Nazwijmy go Jakub. Wynajmują małą, skromną lecz przytulną kawalerkę. Mają osobne łóżka, dwa biurka z racji ergonomii pomieszczenia. Problem jednak zaczyna się gdy ziomek się przebiera.

Gdy tylko przyjdzie z dworu, ze sklepu, czy po prostu zmienia spodenki nie wychodzi do łazienki (po prostu przebiera się przy dziewczynie) . Najczęściej bierze spodnie ze szafy i przebiera się przy łóżku. Momentalnie wtedy przybiega do niego dziewczyna i zaczyna dotykać go w miejscach intymnych i rzucać tekstami: ale malutki po tym zimnie, zaraz coś zrobimy no weź, przestań, zaraz coś poradzimy lubisz przecież jak ci tak robie. Dodatkowo często bierze i "obmacuje" go jakby z tyłu i robi mu tzw. stringi z gaci (czyli je naciąga) i się śmieje: "haha, no to teraz widzisz jak to wygodne, ale dupcia". Czasami jak sam mówi goni go po całej kawalerce aż on się podda i woła do niego: uwaga gonie. Ogólnie rzecz ujmując mówi, że nie przeszkadza mu to, można pośmieszkować ale do czasu.

Osobiście miałem z tego niezłą bekę jak mi to kolega opowiadał. Na samym końcu zaznaczył jednak, że jeśli wychodzi często na zajęcia, dziewczyna robi to dosłownie notorycznie. Często i niespodziewanie. Mówił jej to, rozmawiał i wałkował milion razy. Czy wasze różowe też się tak zachowują jak mojego kumpla? Czy robią wam z gaci tzw. stringi? Jak na to reagujecie?

#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #pytanie #seks #ubrania #studbaza

Czy kolega przesadza?

  • Zdecydowanie przesadza 15.8% (124)
  • Niech zluzuje majty 84.2% (661)

Oddanych głosów: 785

  • 25