Wpis z mikrobloga

@przepelnieniebuforu:
elf 88 x2 z jakiejś promki za 25ziko
hglrc 1104-7500kv 4x20ziko
Gemfan 2035
omnibus f4 20x20 50ziko
jak dobrze pamietam hglrc 4x15A 70ziko
fli14 jako odbiornik pod flysky
vtx02 + jakaś tania microkamerka.

Bateria niestety ZOP 2s 550mah i albo dostałem felerną sztukę, albo nie wydala to wcale z prądem i pojemnością. Według ładowarki 350mah pojemnosci.
DVR wrzuce jak przyjdzie kamerka.Mam nadzieje dostać jakieś cywylizowane lipo do tego.

Podejrzewam, że
@HamRadioOp no fajnie, fajnie że się złożyć udało, szkoda że jeszcze nic nie widzi bo największy fun jest właśnie z FPV. Do tej ramy nie upchasz chyba Runcama nie? Te kamery all in one są dużo gorsze niż najgorszy Runcam. Polecam spróbować :) a lipo to gnb dają radę ja latalem na 550 mah
@TechBoss-pl: Będę upychał runcama micro sparrow/swift bo da się coś takiego zrobić wywalając 2 przednie belki i drukując uchwyt 3d. Oczywiście w swoim czasie bo nauczyłem się już śmigać na gównokamerkach i mało wiem o świecie foxxera i ładnych kolorków xD
@TechBoss-pl: Wiem, że różnica jest ale narazie budżet studencki leży i kwiczy. Latam już trochę różnymi tworami i jak wsadziłem nawet starego foxxera 1177 do 250 to poczułem różnicę.
Mimo wszystko przyjemnie mi się lata taką mikro kamerką z QX95. Nie wiem czemu.
Początkowo latałem na VR006 a teraz dorobiłem się EV800D (te takie z diversity i dvr).
Kolejność wymiany sprzętu przewiduje -> wymiana ramy w 6"-> kamerki -> FrSky

Pół